INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nisde: ” jel ovo potop? [yawn] ” Ne bi to nazvao potop, već blaža korekcija, koja je zahvatila gotovo sve dionice na domaćoj ali i na svjetskim burzama.

Ne znam baš da je ovo blaga korekcija. Ne znam što bi bila jaka korekcija.

matrix90:

nisde: ” jel ovo potop? [yawn] ” Ne bi to nazvao potop, već blaža korekcija, koja je zahvatila gotovo sve dionice na domaćoj ali i na svjetskim burzama.

Ne znam baš da je ovo blaga korekcija. Ne znam što bi bila jaka korekcija.

Ovo je potpuni slom. Nije to ni blaža ni jača korekcija. Jača korekcija je pad do 40%.

Upropašten sam

Hell is Empty and all the Devils are Here

vide se već i nalozi na kupnji na 10K.

Nije sve tako crno. Danas je palo za cca. 2,5 k kn (13,5%). Nekada je taj isti iznos bio samo 4%. [lol] Jesu li se više ti marginalci iskrcali?!

Jesen stiže dunjo moja. Vidjet ćemo se ljepotice mi opet na 50k.

What we've got here is a failure to communicate...


vide se već i nalozi na kupnji na 10K.

Drage moje kolege, kada sam vidjela jutros da je isla prodaja i po 10K skoro me kap nije pukla. Pa do kuda ovo ide??[sad]
Kazu “Fondovi prodavaju najlikvidnije svoje dionice da bi mogli isplacivati branitelje”…dal je uzrok u tome i hoce li ovaj tjedan biti totalni kolpas vrijednosti ove dionice. Odoh onda i ja na intezivnu [pray]

jel tko razmisljao kako ce se financijski prihodi odraziti na FI q1 ingre…


moneymaker: ” vide se već i nalozi na kupnji na 10K. ” Drage moje kolege, kada sam vidjela jutros da je isla prodaja i po 10K skoro me kap nije pukla. Pa do kuda ovo ide??[sad] Kazu “Fondovi prodavaju najlikvidnije svoje dionice da bi mogli isplacivati branitelje”…dal je uzrok u tome i hoce li ovaj tjedan biti totalni kolpas vrijednosti ove dionice. Odoh onda i ja na intezivnu [pray]

Dobra večer! Nijedna transakcija nije danas obavljena po 10 K.


jel tko razmisljao kako ce se financijski prihodi odraziti na FI q1 ingre…

Nikako jer dok se dionice koje imaju u portfelju ne prodaju idu kroz kapital.
To ti je portfelj AFS inace.

Ako nisu nista prodali imati ce smanjenje kapitala za taj mark to market ako ga uopce naprave a nisu obvezni kvartalno vec samo revidirano godisnje, jer nisu fond.

Tek kada prodaju ide u racun dobiti i gubitka.

Knjigu u ruke

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

U hebate šta smo se razvezali o tehnikalijam, ak se ne varam fulali smo temu….[lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


TheStyx: ” jel tko razmisljao kako ce se financijski prihodi odraziti na FI q1 ingre… ” Nikako jer dok se dionice koje imaju u portfelju ne prodaju idu kroz kapital. To ti je portfelj AFS inace. Ako nisu nista prodali imati ce smanjenje kapitala za taj mark to market ako ga uopce naprave a nisu obvezni kvartalno vec samo revidirano godisnje, jer nisu fond. Tek kada prodaju ide u racun dobiti i gubitka. Knjigu u ruke

puno hvala na odgovoru… nisam imao nikakvih negativnih interpretacija oko mog pitanja, vec jednostavno neznam.
jos jednom hvala

Ingra izgleda opet u blokadu

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Ingra izgleda opet u blokadu

…samo vjerojatno u onu drugu (zelenu)[proud] i to uskoro , zapravo razumljivim jezikom rečeno ..sutra

New Report

Close