INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jeste li ikada vidjeli reklamu za Lamborghini?
Ne, jer ljudi koji si ga mogu priuštiti sigurno ne sjede ispred televizije (citaj ovog foruma), nego rade! Tako je i u ovom slucaju! Vjerujem da sadašnja uprava dobro zna šta radi, kao što je znala kad se slagala ova vrhunska PSN (tada su ptičice bile u gnijezdu), ali sigurno neće piskarati po ovom forumu! Jedna od rijetkih građevinara koja ipak nije isparila preko noći, nego već godinama živi i vraća svoj dug..

Čuj ovo! Živi i vraća dug! Dobar vic!
A što Vi imate od toga što oni žive, ne rade, jedu materiju i vraćaju dug? Punih skoro 10 godina cijena dionice se vrti oko prosječno 3,50. Halo!, 10 godina s mjesta se pomakli nisu. Pa da ste svoju lovu dali nekom uz kamatu 2% godišnje bili bi ste bogatiji. A da ne pričam o svima onima koji su ovo kupovali u padu od 40 kuna do 2,5 kune. Koliko se tu milijuna spalilo, a oni i dalje džabalebare, žive i vraćaju bankama dug s kamatom. Valjda je to svrha postojanja ove firme.

Ja mozda imam dionice koje sam kupio po zadovoljavajucoj cijeni. PSN odrađena vrhunski, kao što ste već naveli dionica je stabilna dugi niz godina, a dividenda i povratak na 40-50-90kn, mozda neki trenutno jednostavno imaju prevelika ocekivanja od dionice u PSN. Oni koji ulažu u dionice moraju biti svjesni rizika koji to nosi. Nekima je mozda bolje da oroci novac ili kupi dva bagera i radi iskope po ipsilonu ili peljescu,zarada je veca nego na ingri, a sudeci po kompetencijama uspjeh zagarantiran! Po meni je firma dobro poslozena, za sada stabilna i s trenutnom upravom ima perspektivu.

Upravo to, živi i posluje s dobiti bez da išta radi, a sad zamislimo kad dobiju koji veći posao što će biti s dobiti??!!
Sad su niske cijene u tim poslovima već na izmaku, i sad bi trebali početi raditi (s lijepom dobiti).


Upravo to, živi i posluje s dobiti bez da išta radi, a sad zamislimo kad dobiju koji veći posao što će biti s dobiti??!!
Sad su niske cijene u tim poslovima već na izmaku, i sad bi trebali početi raditi (s lijepom dobiti).

Poslije skupštine nove gazde, nova uprava i novi poslovi??????????
ili sve po starom…….

Moje mišljenje je da ne bi bilo formiranja ovih nekoliko struja da se ne misli promjeniti dosadašnje vodstvo,uostalom od Opijeve kombinacije nismo vidjeli ništa,tako da sve što se promjeni je pozitivno

Godinama imam Ingru sada već s prihvatljivim gubitkom ali gubitkom.Pripremaju se ozbiljne promjene na idućoj skupštini. Ukoliko nekome trebaju moji glasovi a nije malo, rado ću ustupiti uz uvjet pomoći u smanjenju moga gubitka na ovoj dionici. Veselim se vašim komentarima. Ozbiljni na pp. 👀

neće uvijek biti ovako.

1. KRSTANOVIĆ LANA 667.809 4,93%
2. OPPENHEIM BAREŠIĆ ANJA 644.000 4,75%
3. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 314.906 2,32%
6. CROATIA BANKA D.D. 300.450 2,22% +3199
7. HERCEG FRANJO 231.295 1,71%
8. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
9. SEDLAR JOSIP 208.120 1,54%
10. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%

Poštovani svi, virtualni ratnici
citirati ću nekoga ,,ako sveci imaju prošlost onda i grješnici imaju budućnost”
evo malo optimizma dok vam se ne javim opet..Ja u dionicu Ingra dd vjerujem, briga me tko je dogovarao tko je potpisao i na kraju fotkao sa poslovnim partnerima/investitorima/konzultantima, briga me za plaću/bonuse etc.. ako je zarađeno, ali očito je kako aktualna uprava ne sjedi po kafićima

1. Otvorene ponude za radove na dionici Križevci-Koprivnica-DG I HŽ infrastruktura http://www.hzinfra.hr
2. U Simensu govore kako je to Ingrina partner kompanija, Simens je ozbiljna tvrtka….

30.08. velika dvorana, panel, projektor volio bih prisustvovati debati argumentima tzv. branitelja i izazivača za ostanak ili preuzimanje trona ( pod dojmom sam Miočićeve pobjede)
U očekivanju viteške borbe lijep pozdrav svima


1. KRSTANOVIĆ LANA 667.809 4,93%
2. OPPENHEIM BAREŠIĆ ANJA 644.000 4,75%
3. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 314.906 2,32%
6. CROATIA BANKA D.D. 300.450 2,22% +3199
7. HERCEG FRANJO 231.295 1,71%
8. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
9. SEDLAR JOSIP 208.120 1,54%
10. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%

Lijepo je vidjeti da Croatia banka dokupljuje, možda je to dobar znak!👍👍👍

To je skrbnički račun, a ne sama banka. Vjerojatno je to netko od kljucnih igrača ili netko sa strane tko se skriva od javnosti.

Moguće je da se radi o špekulantu ili vise njih. Oni isti koji drangaijaju nerijetko i po drugim dionicama.

Drage kolege,

vidim da se nastavila zanimljiva rasprava na forumu. Neka, neka….hoće li netko odgovoriti je li Ingra ikad završila zadnji projekt u Žaboriću? Svi oni koji sanjaju pruge, kineze, velebne projekte trebaju otvoriti ovaj link: https://www.vecernji.hr/vijesti/zbog-obilnih-kisa-odronila-se-stijena-na-jadranskoj-magistrali-977545

NAŠA tvrtka ni ovo ne može riješiti. Obični kamen na cesti! Toliko o predsjednicima i perspektivi.

netko izgubio 10 000 dionica po 4,2 kn…. da je kupio po 2.5 zaradio 17 000 kn….

a je se usrecio ….

New Report

Close