INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imal’ živih?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Imal' živih?

Ima, ali dionica je trenutno izvan pažnje investitora.
Tko vjeruje u Ingru može još uvijek sakupiti neku količinu čekajući na bidu.

Strpljivo.
Sve će doći na svoje.

Kada će doći na svoje, ja ju vise niti ne gledam a u njoj sam 10 godina. Katastrofa


Kada će doći na svoje, ja ju vise niti ne gledam a u njoj sam 10 godina. Katastrofa

Postoji interes za dokup u TOP 10.
Poslovanje je stabilno.
Prije ili kasnije pojaviti će se netko tko želi postati većinski vlasnik.

Sve vuće na pozitivu.

Plaća li se porez na prodane dionice? Postoji li koji rok da ih zadržiš pa nakon toga ne plaćaš pprez??

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.rbainvest.hr/documents/228397/321236/Bro%25C5%25A1ura-porez%2Bna%2Bkapitalne%2Bdobitke%2B1.2019/7cd5b86d-1808-23e7-81b2-1f850ce459d4%3Fversion%3D1.0&ved=2ahUKEwjr9cuviIXjAhVOZJoKHYR7CQcQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw3C8w-dot-LJnMRN-FNVrSK

Uprava je brojcano povecana, imamo novog predsjednika NO, a novog posla nema na vidiku.

Cijena dionice stagnira, uz minimalnu kolicinu trgovanja. Do kada ovako?


Uprava je brojcano povecana, imamo novog predsjednika NO, a novog posla nema na vidiku.

Cijena dionice stagnira, uz minimalnu kolicinu trgovanja. Do kada ovako?

Po riječima prijatelja koji je ing tamo: “Mi imamo sredstva da 2 godine ne moramo raditi, tako da nam se više isplati vrtiti palčevima, nego ići sa dumping cijenama što sada svi rade. Kad se svi nakrcaju poslovima, i neće više moći preuzimati, onda ćemo mi uletiti sa svojim cijenama”

PS: doduše, vrlo sličnu stvar mi je pričao i jedan drugi iz Viadukta, ali mislim da nije ista priča


Plaća li se porez na prodane dionice? Postoji li koji rok da ih zadržiš pa nakon toga ne plaćaš pprez??

Nakon 2 godinje “držanja” ne plaća se porez.


Uprava je brojcano povecana, imamo novog predsjednika NO, a novog posla nema na vidiku.

Cijena dionice stagnira, uz minimalnu kolicinu trgovanja. Do kada ovako?


njih je trebao Bandić davno kupiti da postanu sastvni dio holdinga
i svi bi lepo delali, možda se međusobno i malo pokumili
strašno je gledati izgradnju ovoga rotora a ingre ni blizu, a blizu

1. KRSTANOVIĆ LANA 667.809 4,93%
2. OPPENHEIM BAREŠIĆ ANJA 644.000 4,75%
3. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 314.906 2,32%
6. CROATIA BANKA D.D. 266.793 1,97% +9276
7. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%
9. ANDROČEC ZORAN 197.068 1,45%
10. SEDLAR JOSIP 191.860 1,42%
UKUPNO 3.504.893 25,88%


Uprava je brojcano povecana, imamo novog predsjednika NO, a novog posla nema na vidiku.

Cijena dionice stagnira, uz minimalnu kolicinu trgovanja. Do kada ovako?

jako polako…. sa d je lito…. neće po ovoj vručini raditi opasne poslove…..

New Report

Close