INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo da vam ne bi bio hladan tus u slucaju da se netko priprema za sto bolje pozicioniranje za stecaj ingre, nema dva put u PSN. Ne pratim ovu pricu bas detaljno, ali to nije nikom palo na pamet?

MCAP nije ni 6 mil eur, da ista valja vec bi odavno stari muljator Oppi nabavio milju i pol eura i bio na 24,99% a ne da bjezi van? Ne vidim inace sta tu ima zanimljivo, koliko znam instrumenti osiguranja za skucaj da grad ne placa najmaninu su nula bodova


Hmm, prvo nam je otisao predsednik NO, sada Oppi poklanja-sakriva, svasta tu moze biti! A ovo sa stecahem bi za dionicare najbolje bilo, da nam ne trose imovinu uzalud, tako nijedan ozbilhan posao nisu dobili, a rastrosni do boli…😫😫😳🤭


Samo da vam ne bi bio hladan tus u slucaju da se netko priprema za sto bolje pozicioniranje za stecaj ingre, nema dva put u PSN. Ne pratim ovu pricu bas detaljno, ali to nije nikom palo na pamet?

MCAP nije ni 6 mil eur, da ista valja vec bi odavno stari muljator Oppi nabavio milju i pol eura i bio na 24,99% a ne da bjezi van? Ne vidim inace sta tu ima zanimljivo, koliko znam instrumenti osiguranja za skucaj da grad ne placa najmaninu su nula bodova

Instrument osiguranja su ključevi od dvorane. Kao što smo vidjeli zimus, jako su djelotvorni.
Istini za volju, nemam pojma koja su stvarna osiguranja u igri, ali i ovo je dovoljno.

Zagreb osim Arene nema dostojan prostor u kojem može organizirati bilo kakav događaj značajniji od seoskog vašara. Draženov centar i Dom sportova kao da se natječu tko će se prije srušiti, ali daleko su još od Maksimira. Ostale dvorane i slični prostori nisu okrečeni 20 godina, a kamoli da pričam o drugim ulaganjima.

Dok je Arene, živjet će i Ingra. OK, preživljavati, ali postojat će. Što je šteta, jer sigurno imaju mogućnosti pokrenuti se, ali očito nisu imali volje i potrebe.



@ Parica
Pozdrav, kolega. Nisam ni mislio.
Slažem se da je ova burza hrpa jada.

Zapravo još ne znamo je li "ponuda" stvarna ili se netko zeza. Ja sam podatak prepisao od kolege mark12.
Još ne vjerujem da ponude stvarno stižu.

Situaciju je lagano riješiti.
Ovih dana podignimo Ingru na barem 4 KN i riješili smo se jefttinih ponuda.


Zašto se bavite lažnim informacijama prepisivanjem? Kad god sam pisao po forumu radio sam to bez špekulacija.
Danas je poštenje i iskrenost rijetka, zato se čudimo kad netko tako govori. Vjerujte da danas poštenje vrijedi više od ičega, upravo zato što je rijetko ali tko može bit pošten i iskren blago njemu
[/quote]

Kolega, pozdrav.
Isprčavam se jer post se može shvatiti kao da je usmjeren protiv Vas.
To nikako nije bila namjera.
Od Vas sam samo preuzeo podatak o ponuditeljima, a sve ostalo što sam napisao nema nikakve veze sa Vama

1. KRSTANOVIĆ LANA 667.809 4,93%
2. OPPENHEIM BAREŠIĆ ANJA 644.000 4,75%
3. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 314.906 2,32%
6. CROATIA BANKA D.D. 256.517 1,89% +8306
7. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%
9. ANDROČEC ZORAN 197.068 1,45%
10. SEDLAR JOSIP 191.860 1,42%

Misterij riješen


1. KRSTANOVIĆ LANA 667.809 4,93%
2. OPPENHEIM BAREŠIĆ ANJA 644.000 4,75%
3. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
4. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 314.906 2,32%
6. CROATIA BANKA D.D. 256.517 1,89% +8306
7. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%
9. ANDROČEC ZORAN 197.068 1,45%
10. SEDLAR JOSIP 191.860 1,42%

A tko je vlasnik te Ingre? Lana, Anja, Juro, Igor????

brzo ce skupstina pa ce mo šinjorine upoznati….

Lijep poklon ako smiju po zelji raspolagati s dionicama

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ionako bi to dobile u ostavinskom postupku. Ovako brže i jeftinije. 😉

neće uvijek biti ovako.


Lijep poklon ako smiju po zelji raspolagati s dionicama

Mlado -ludo! Pošto nisu ni orale ni kopale za njih, očekujem rasprodaju po bidu. Treba osvježiti zalihu dizajnerske garderobe i torbica da se na “špici” pokaže. A i novi iPhone Xs Max nije na odmet da proviruje iz Louis Vuitton-ke. 🙂

Nista od toga kolega. To su i dalje tatine dionice samo na druga imena… Nije iskljuceno da Opi sad ne kupi na sebe milion-dva dionica…


Nista od toga kolega. To su i dalje tatine dionice samo na druga imena… Nije iskljuceno da Opi sad ne kupi na sebe milion-dva dionica…

naravno da je tako…..

Netko je nagomilao skrbničkih od 12 do 17 mjesta….

New Report

Close