INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trebalo bi pitati 2. dionicara koji je skupio na puno visim razinama? Neki su se posakrivali iza skrbnickih, a Igor svoje poklonio???

Danas sutra tak ce me i Knez razduziti od jos jednog uloga, i pitam se sto ovu ZSE ne zakljucaju

Top 10 drzi manje od 27%, barem tako pise! Pa nisu ovo valjda novi Pevci da sve na silu uspiju rastjerati…

ja nisam dobio nikakvu ponudu ali možda sam ja premali



Dionice potražuje DOT-COM d. O. O. Preko odvjetničkog društva Par i Gradac

https://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/dot-com/Detaljno/515852

http://www.hok-cba.eu/imenik/pregled/8731/

Ovdje ima puno Para.


Cisto da se zna, drustvo DOT-COM d.o.o. ima 100 tis kuna prihoda, negativni kapital oko 175 tis. kuna i nema zaposlenih, osnovano je 2013.
Odvjetnicko drustvo Par i Gradac ima prihode oko 4,5 mil kuna, dobit oko 800tis kuna ali i negativni obrtni kapital (KO oko 7 mil, KI oko 3mil) i jedan dan blokade u 2018. godine.
Nemam INGR niti mi je u fokusu ali mi je nevjerojatno na kojoj je razini trziste (i INGRA) kad se ovakve firme spominju u kontekstu preuzimanja…pa ovima ne bih dao da preuzmu kvartovsku birtiju. CRNI CELIK je za ove Amerika…
[/quote]

Nisam ja tvrdio da oni daju dobru ponudu ili da imaju novca za to.

DOT-COM d. o. o.
Miroslav Par, jedini član d.o.o.

PAR I GRADAC j.t.d.
Tihana Par
Vladimir Par
Želimir Par
Sanja Tolj Par

Sve puno Para.


ja nisam dobio nikakvu ponudu ali možda sam ja premali

Mislim da to ne ide tako, ali nisam siguran. Evo nedavno kad je bio VL u igri meni su poslali ponudu iako sam tamo mali, oko 10k € je ulog samo.

@upupup
Isprike kolega, nisam se ni ja imao namjeru referirati na Vas (iako tako izgleda), već sam samo htio naglasiti svu jad ove burze kad se društva s ovakvim bilancama javljaju kao preuzimatelji d.d.-ova…

p.s. definitivno je sve puno Para samo ne znam je li imaju novca…

Rastimo zajedno...

@ Parica
Pozdrav, kolega. Nisam ni mislio.
Slažem se da je ova burza hrpa jada.

Zapravo još ne znamo je li “ponuda” stvarna ili se netko zeza. Ja sam podatak prepisao od kolege mark12.
Još ne vjerujem da ponude stvarno stižu.

Situaciju je lagano riješiti.
Ovih dana podignimo Ingru na barem 4 KN i riješili smo se jefttinih ponuda.

Netko lupka po Ingri??? 🤣🤣😳

Kakav je ulaz ovima sto po 3kn prodaju???


@ Parica
Pozdrav, kolega. Nisam ni mislio.
Slažem se da je ova burza hrpa jada.

Zapravo još ne znamo je li "ponuda" stvarna ili se netko zeza. Ja sam podatak prepisao od kolege mark12.
Još ne vjerujem da ponude stvarno stižu.

Situaciju je lagano riješiti.
Ovih dana podignimo Ingru na barem 4 KN i riješili smo se jefttinih ponuda.


Zašto se bavite lažnim informacijama prepisivanjem? Kad god sam pisao po forumu radio sam to bez špekulacija.
Danas je poštenje i iskrenost rijetka, zato se čudimo kad netko tako govori. Vjerujte da danas poštenje vrijedi više od ičega, upravo zato što je rijetko ali tko može bit pošten i iskren blago njemu

Samo da vam ne bi bio hladan tus u slucaju da se netko priprema za sto bolje pozicioniranje za stecaj ingre, nema dva put u PSN. Ne pratim ovu pricu bas detaljno, ali to nije nikom palo na pamet?

MCAP nije ni 6 mil eur, da ista valja vec bi odavno stari muljator Oppi nabavio milju i pol eura i bio na 24,99% a ne da bjezi van? Ne vidim inace sta tu ima zanimljivo, koliko znam instrumenti osiguranja za skucaj da grad ne placa najmaninu su nula bodova

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close