INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mark12, nije mi jasno zašto bi ti tužio nekog, ako ti pošalje ponudu da nešto kupi od tebe… Prosvjetli me jer neznam u čemu je keč..

samo četiri slova – GDPR…. za ponude i preuzimanja postoje javne ponude i to je to….nema tu više šuć muć i zakulisne igre…
[/quote]
Vjerojatno je ancelal mislio da ja ne želim ponudu od 10 kn hahaha

Stigla i meni ponuda od 3.6 kn po dionici.

Ma tako nekako, meni nije ni tlaka ni ništa…. Pa to je biznis… Dobiješ ponudu a ti vidi dali ti odgovara ili ne…. To što ovi kemijaju sa raznim zakonima o zaštiti podataka… To su gluposti, još malo nećeš moći nikog ni pozdraviti bez pisane suglasnosti i odvjetnika… Ha, ha ha

Ja spreman za ponudu, još im i večeru platim, ako je dobra ponuda… Ali 3,6 kn je ništa… Samo troše papir…

Znaci nesto se u pozadini dogada…pokusava se doci do veceg broja dionica van burze kako cijena ne bi odletila…pojedinici skupljaju strpljivo i polako preko burze…sve mi se cini da ce ovdje biti velikih iznenadenja

Prica o ponudi koja sleti u postu mi nije bas uvjerljiva (na skdd-u nema podataka osim imena, prezimena i OIB-a) i nadam se da se ne koristi u svrhu manipulacije. Ako ista postoji, onda ne vidim problem da se napise tko zeli kupiti dionice i po kojoj cijeni. Hvala!

Brain1, ni ja baš ne vjerujem u te ponude koje dolaze na adresu i to od odvjetničkog ureda… Ili šuti ili slikaj dopis i objavi na forumu…

Brain1 ni meni jučer nije bila jasna ali danas je.
Skdd daje podatke. Užas al je tako
Dionice potražuje DOT-COM d. O. O. Preko odvjetničkog društva Par i Gradac

Možda je i predsjednik uprave dobio takvu ponudu

Takvih “kupaca” koji bi nešto badava ima na svakom čošku.
Sjednu na asfalt i ispruže ruku.

Ozbiljni kupci znaju da vrijednu robu treba platiti, a ne moljakati.

Javnu ponudu po prihvatljivoj cijeni molim !!!!

Znaci istina je?
Netko se usudio ponuditi 3,6kn??
Hahahaha

Dionice potražuje DOT-COM d. O. O. Preko odvjetničkog društva Par i Gradac

https://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/dot-com/Detaljno/515852

http://www.hok-cba.eu/imenik/pregled/8731/

Ovdje ima puno Para.

New Report

Close