INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije zezanje, imam pismenu ponudu, o detaljima ne mogu, nema premije.

Ako već nema premije, OK.
Koja je onda cijena u igri ?
Nekadašnjih 6 Kn što je bilo nuđeno u nekakvom preuzimanju ( priča sa firmom Đuro Đaković ) ?
Ili možda BVPS ?
Ili BVPS uvećano za onih 4 KN što nam se slučajno “izgubilo” u knjigovodstvu ?

Jel šalju i darovne ugovore ?

Ova burza postaje zabavno mjesto. 🙂

možda to užurbano poklanjanje ima veze s promenom na čelu NO, možda se ovi razumiju u papire, pa su nešto i pronašli, što Oppenheimu ne ide u prilog, možda nekome i neće biti zabavno

Zašto admin propušta ovakve nebuloze o ponudama preko odvj. ureda? To su čiste gluposti. Ako meni dođe takva ponuda tužba na račun ureda ide 100%

Mark12, nije mi jasno zašto bi ti tužio nekog, ako ti pošalje ponudu da nešto kupi od tebe… Prosvjetli me jer neznam u čemu je keč..

Ja ne želim da SKDD moje podatke dijeli okolo. Moje ime i prezime i broj dionica je vidljiv ali adresa nije. Ne želim da me itko uznemirava sa bilo kakvim ponudama, preko lešinarskih ili kakvih već predstavnika..

A ok, tebe muči dilanje podataka, ali do adrese je nažalost ful lako doći preko interneta… A podaci o vlasnicima kao što si rekao su javni… Kad bi meni barem poslali neku ponudu oko 10,00 kn… Bio bi jako sretan…Ha, ha, ha

Ne dolaze oni do adrese preko interneta ako nemaju uvid u oib i adresu. Ako vam ponude 10 kn šo dionici znači da toliko i vrijede

@ancelal
Kako vama 10kn a meni 5,60kn? Jel to pravedno????
Evo sad ce me obrisati… a ja sutra salhem printscreeen


Mark12, nije mi jasno zašto bi ti tužio nekog, ako ti pošalje ponudu da nešto kupi od tebe… Prosvjetli me jer neznam u čemu je keč..

samo četiri slova – GDPR…. za ponude i preuzimanja postoje javne ponude i to je to….nema tu više šuć muć i zakulisne igre…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Priča sa ponudom bez cijene mi zvuči jako čudno.
Ako još netko nije dobio sličnu “ponudu”, ovaj “pokušaj preuzimanja” možemo zaboraviti.



@ancelal

Kako vama 10kn a meni 5,60kn? Jel to pravedno????
Evo sad ce me obrisati… a ja sutra salhem printscreeen

Oce li taj printscreen… 😀

Ja neznam šta se Vi palite, ja sam napisao da bi bio sretan da mi netko pošalje ponudu od 10 kn, a ne da mi je netko poslao ponudu…

New Report

Close