INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DUGO NISAM NAVRAĆAO NA OVU TEMU. MOŽE MI LI NETKO REĆI KOJA JE SVRHA POSTOJANJA OVE FIRME? JA JE NE VIDIM VIŠE

nema je


DUGO NISAM NAVRAĆAO NA OVU TEMU. MOŽE MI LI NETKO REĆI KOJA JE SVRHA POSTOJANJA OVE FIRME? JA JE NE VIDIM VIŠE

Haloo ingrasi diste…Nista se ne pise.. Jel firma uopce vise postoji.?


Haloo ingrasi diste…Nista se ne pise.. Jel firma uopce vise postoji.?

naravno da postoji…plaće djelatnicima idu uredno, direktoru također…kao i naknade članovima nadzornog odbora….a ostalo 🤢

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Investicija od 500 milijuna eura: Bandić s ulagačima iz Dubaija i Kine želi sagraditi novi grad unutar Zagreba

Investicija od 500 milijuna eura: Bandić s ulagačima iz Dubaija i Kine želi sagraditi novi grad unutar Zagreba

kakve veze to ima s ingrom?!?


Investicija od 500 milijuna eura: Bandić s ulagačima iz Dubaija i Kine želi sagraditi novi grad unutar Zagreba

kakve veze to ima s ingrom?!?
[/quote]
A lijepo jer vuk ti ujeda magare

Jel to imamo novog u Top10

1. OPPENHEIM IGOR 1.290.566 9,53%
2. BULJUBAŠIĆ JUROSLAV 467.800 3,45%
3. TROMONT D.O.O. 319.970 2,36%
4. INHOUSE GROUP D.O.O. 227.237 1,68%
5. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 1,53%
6. ANDROČEC ZORAN 197.068 1,45%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 193.356 1,43%
8. SEDLAR JOSIP 191.860 1,42%
9. PENIĆ TOMISLAV 187.172 1,38%
10. BARAČ ANTE 130.621 0,96%
UKUPNO 3.413.100 25,20

http://fenix-magazin.de/hrvatska-predsjednica-u-berlinu-razgovarala-sa-hrvatskim-gospodarstvenicima-glavna-tema-izaslani-radnici/

Na koji način je došao (novi u top 10) do tolikog broja kad zadnjih dana na burzi nije bilo toliko prometa?

Sumnjam da ovi u Top 10 skupljaju bez nekog dobrog razloga. U zadnjih godini dana je doslo 4-5 novih ulagaca koji su ulozili i preko milijin kuna u dionice Ingre…Buljubasic, Debak, Sestan(prebaceni na skrbnicke racune), Androcec…koliko ih jos ima po skrbnickim racunima da skupljaju?!


Na koji način je došao (novi u top 10) do tolikog broja kad zadnjih dana na burzi nije bilo toliko prometa?

netko ga je nakitio

direktor INGRA-DET udruženja Zoran Andročec

New Report

Close