INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je i zašto prodavao po 3,5?
Mislim da je mogao proći i skuplje.

...

Ovdje je vec postalo malo teze skupit vecu kolicinu ispod 4 kn, ali ocito je da netko skuplja i ne odustaje.

PIK instrument je dospio. Zna li netko nesto vise o ovome?

Iz materijala za glavnu skupstinu:

Refinanciranje kroz PIK instrument („payment-in-kind“) znači da imovina ostaje u vlasništvu Društva te da
Društvo nastavlja kontrolirati upotrebu imovine, a da vjerovnici (banke) koji imaju založno pravo prvog reda
nad imovinom dio svojih potraživanja zadržavaju na Društvu, sve do prodaje imovine ili preuzimanja iste po
dospijeću PIK instrumenta. Iznos PIK instrumenta utvrđen je na temelju procijenjene tržišne vrijednosti
nekretnina prilikom usvajanja predstečajne nagodbe. Dospijeće PIK instrumenta je 31. prosinca 2018.
godine.

@brani1
To i mene zanima…inače tražbine vjerovnika kategorije a) koje se namiruju PIK instrumentima su samo 113.700.000,00 kn ( Privredna banka d.d. Zagreb) + 61.300.000,00 (SOCIETE GENERALE – SPLITSKA BANKA d.d.).

Možda je dio već riješen, možda nije…ja sam očekivao od Ingre obavijest o tome krajem godine ili u prvom radnom danu u ovoj godini, jer je riječ o značajnoj stavci koja može utjecati na investicijsku odluku, ali gospoda iz Ingre šute. Postavite pitanje na kontakt za investitore.

nemaju oni vremena za to…… potrošili se na pisanje natječaja za
https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/tko-je-gradevinski-teskas-koji-ce-graditi-sljemensku-zicaru-vrijednu-300-milijuna-kuna/8233580/

1 komad kupljen. Moza mu se i isplati za koju godinu

Zalosno je da nista nisu ugovorili.
Ipak, doslo je vrijeme kada se radnike mora placati i kad nista ne rade.
Kada jednom odu, vise ih ne mozes naci.
Doci ce i bolja vremena.
Ako drzava ne propadne prije toga.
Ovisi o ovcama i izborima….

Hocemo li mi išta ugovoriti od poslova??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ova burza nikad nije bila neka sreća, ali s ovim porezom su je dokrajčili… Ovo je smjesno pa na pjacu u nekom selu se napravi više prometa nego ovdje… Žalosno

Nažalost ova firma je jedno od najvećih razočarenja prošle godine. Uspjeli su izgubiti jedini vrijedan veći ugovor a ništa drugo već duže od pune dvije godine nisu ugovorili.
Jel tamo u centrali u Zagrebu uopće svijetle svjetla u kancelarijama, ima li kretanja na ulazu? Jel to sve pomrlo ili šta već? Tamo ljudi dođu samo kada treba dignut plaće!

Biti će pitanja na skupštini

Da, puno pitanja, a malo odgovora…

New Report

Close