INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je koma stanje, možda Udruga ima kakve informacije

Koja udruga?!…to je sluzilo samo da se uhljebi jos jedan u nadzorni odbor
[/quote]
Niste mogli točnije opisati udrugu…naivni dali potpise…bar će Kos otplatiti svoj ulog sa naknadom iz nadzornog.



Ovo je koma stanje, možda Udruga ima kakve informacije

Za uhljebe iz Zagrebačkog holdinga ovo nije koma, za njih je ovo "raj na zemlji". Raj koji traje do mirovine. Bolje im je ovdje nego na željeznici, ili Hepu jer tamo se ipak nešto mora i raditi.
[/quote]
Njima njihove dionice vrijede 100 000 kn po komadu

Nije mi stvarno jasno jel ovi misle nešto raditi, ajde bilo mi je jasno dok su imali potpisan ugovor u Alžiru (barem na papiru), ali sad ovo više nije normalno…



Ovo je koma stanje, možda Udruga ima kakve informacije

Koja udruga?!…to je sluzilo samo da se uhljebi jos jedan u nadzorni odbor
[/quote]
Kako? A tko se uhljebio? Nisu se za uhljebe glasovi davali!

Tko je skupljao glasove za nazovimo to “udrugom”? Od koga ste dobivali pismo i email da mu se da punomoc za skupstinu (29.9.2016)?
Evo citiram neke dijelovr iz pisma:

Obzirom na sve navedeno, mišljenja smo kako bi bilo nužno da se mali dioničari Društva
organiziraju i prije formalnog osnivanja udruge malih dioničara te na predstojećoj Glavnoj skupštini
Društva daju svog predstavnika u Nadzorni odbor Društva koji bi aktivno promicao prethodno
navedene ciljeve, a osobito malim dioničarima omogućio kvalitetniji uvid u rad i kontrolu nad
poslovanjem Društva.

Gospodin Kos aktivan je na tržištu kapitala od 1999.g. te bi svojim znanjem mogao aktivno
pridonositi boljem i transparentnijem upravljanju Društvom te sudjelovati u povećanju vrijednosti
našeg ulaganja u Društvu na zadovoljstvo svih dioničara.

Bas me zanima s kojim znanjem je on mogao povecati vrijednost drustva, mozda sa radnim iskustvom u posti…

Ajde Igore sad rijesi i ti neki sporazum sa Kinezima znamo da ste u kontaktu…

Kinezi sada ciljaju svoju građevinsku tvrtku u Hrvatskoj

Ingra tihi partner kineske tvrtke sa 100 milijardi eura prihoda

Ili ce nam to Udruga sa svojim predstavnikom u nadzornom odboru rijesiti…hmmm

Jedino ispravno misljenje je to da upravu ingre cisto zaboli neka stvar za male dionicare tako i samu tvrtku. Primaju placu do 2036 godine a onda bjezanija.
Uvjeren sam 100% da nikakav dogovor s kinezima nece biti.

U pravu si, da sklope dogovor, a ne daj bože(za upravu) da kinezi uđu u Ingru, onda bi nekome morali polagati račune. što njima nikako nije u interesu, jer su oni tamo zbog sebe a ne zbog dioničara… Njih pod hitno treba stisnuti da promjene odnos prema vlasnicima (dioničarima)…


Jedino ispravno misljenje je to da upravu ingre cisto zaboli neka stvar za male dionicare tako i samu tvrtku. Primaju placu do 2036 godine a onda bjezanija.
Uvjeren sam 100% da nikakav dogovor s kinezima nece biti.

100% točno…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Eno onaj na 0,50 kuna se isprsio na kupnji sa 50 tisuća komada!

A što ako baš bude suradnje s Kinezima?
Jer upravo oni već jesu “tihi” partner s njima, a mislim da Kinezima upravo i treba ovakva firma u Hr koja će im rješavat natječaje u građevini, a tu je Ingra prilično dobra!

dobra ? ma super, za Đakovo izgubila od lokalnog vinkovačkog građevinca, shvatite da nikome tko ima operativu ne trebaju više posrednici, to je bio socijalistički model, sada se formiraju zajednice ponusitelja, što svi znaju i bez Ingre, ako od Arene budu mogli opstajati, to je njima dovoljno, dioničari su im ionako samo teret, stalno bi nešto radili i propitivali

New Report

Close