INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Snimke javi se… Jel 11 tisuća ili 11 milja…?

ipak 11 tisuća .. dobro sam prepisao ali krivo interpretirao..priznam !

Sve ok…


ipak 11 tisuća .. dobro sam prepisao ali krivo interpretirao..priznam !

s obzirom da dnevno plaćaju kamate bankama za kredite između 80 000 – 100 000 kn ovaj iznos dovoljan je za 2 3h… malo patetike….

Nakon punih 10 godina nerada ispadne da je ova firma najveći jad na ZSE-u. Punih 10 godina nisu ugovorili niti jedan isplativ i održiv posao. Pa jel to moguće da firma sa blizu 90 neradnika koji primaju iznad prosječne plaće nije u stanju sklopiti bilo kakav posao s nekom pozitivom na kraju. Pa da su “ćorave kokoši” u tom razdoblju bi nešto uboli naslijepo. Sva “sreća” da je u tom razdoblju i cijeli Crobex na ravnoj crti pa i ne odstupamo mnogo od većine drugih izdanja, osim turističkih izdanja, naravno.


Nakon punih 10 godina nerada ispadne da je ova firma najveći jad na ZSE-u. Punih 10 godina nisu ugovorili niti jedan isplativ i održiv posao. Pa jel to moguće da firma sa blizu 90 neradnika koji primaju iznad prosječne plaće nije u stanju sklopiti bilo kakav posao s nekom pozitivom na kraju. Pa da su "ćorave kokoši" u tom razdoblju bi nešto uboli naslijepo. Sva "sreća" da je u tom razdoblju i cijeli Crobex na ravnoj crti pa i ne odstupamo mnogo od većine drugih izdanja, osim turističkih izdanja, naravno.

A kad sam pisao o super poslu “otkos-pokos”, moderator me izbrisao! A sada ce ispasti da taj veliki posao 3 mio kn je super!🤣🤣🤣

Da i oću šta prodad slaba cijena,

Prebacuju se zaposlenici na firmu Laniste d.o.o.

Kraj 2016. – 29 zaposlenih,
polovina 2017. – 29 zaposlenih,
kraj 2017. – 65 zaposlenih,
polovina 2018. – 68 zaposlenih.

Ingra grupa trenutno broji 86 zaposlenih. Znaci, jos 18 ih je van Laniste d.o.o.-a.

najjadnija burza da bog da sve propalo i zatvorila se


najjadnija burza da bog da sve propalo i zatvorila se

Jedno je sigurno na ovoj burzi, u koju god dionicu čovjek uloži sigurno je pogriješio i spalio novac! Šalu na stranu, trenutno je tako jer je takav trend ali se nadam da će se uskoro preokrenuti!

Dionica Ingre uskoro će se dobivati umjesto naknade za otkup ambalaže , 50 lp
Gadi mi se …

A cijena je išla na 45 kn


Prebacuju se zaposlenici na firmu Laniste d.o.o.

Kraj 2016. – 29 zaposlenih,
polovina 2017. – 29 zaposlenih,
kraj 2017. – 65 zaposlenih,
polovina 2018. – 68 zaposlenih.

Ingra grupa trenutno broji 86 zaposlenih. Znaci, jos 18 ih je van Laniste d.o.o.-a.

Kako bi prokomentirali ovo? Koji su motivi, efekti…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close