INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko vidim slovenci su nositelji.
Razlog odbijanja je nedostava tehnickih spec pumpi….
Slovenska posla….


Punih 10 godina ova firma nije ugovorila niti jedan posao većih gabarita (Alžir ne brojim jer je propao) a na 3 mjestu su po visini isplaćenih plaća upravi, i inače cijeloj strukturi neradnika.
Sisaju lovu već 10 godina od Arene i pune svoje novčarke a dioničarima ona stvar:::::
https://blog.firmoteka.hr/post/zagreb-top-50-firmi-s-najvecim-prosjecnim-placama

cestitke dionicarima. da je bolje nebi valjalo.
Nadam sa da ce u 2019 osvojiti prvo mjesto.

Imam dosta dionica, mislio sam jos kupovati ali mislim da ovo vodi nigdi.

Mark12, tako se i meni čini, a s druge strane sam siguran čim ja odlučim prodati ovo čudo će otići gore…mislim čim prodam… Ha, ha

pa slobodno prodaj, jer ovo da se i zalomi neki posao,a nece .ne ide nikud. Šta ti vrijedi dobit posao kad ga ne možeš odradit. tj nemaš s kim.

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.


Mark12, tako se i meni čini, a s druge strane sam siguran čim ja odlučim prodati ovo čudo će otići gore…mislim čim prodam… Ha, ha

molim te prodaj 🙂

Ne bih baš bio siguran da neće otići ako objave kakav veći posao.
Rizično je ovo prodavati sad kad bi pravi poslovi tek trebali početi pristizati.

Danas vidim objavu na Fininfo…”INGRA d.d. – Ukupna isplata iz državnog proračuna u 2018. iznosi 11.918,25 HRK”. Za usporedbu 2017-te to je bilo 1.28 mil. HRK, a 2016-te ..2.16 mil. HRK. Ove godine se baš fino prikupilo..

@SIMKE
Taj iznos mi zvuči kao ili konačna nadoplata onog depozita ili da je država priznala indeksaciju Arene za inflaciju…gdje se informacija može provjeriti? Postoji li podatak s kojim datumom je uplata išla?

Tolisimus
Taj podatak je objavljen danas na fininfo.hr sa jučerašnjim datumom. Nažalost nema nikakve prateće dokumentacije ili dodatan link gdje bi se vidjeli drugi detalji.

Sad kad bolje pogledam gore navodni iznos….pa riječ je od 12 tisuća kuna…nije vrijedno spomena ili je kolega SIMKE krivo napisao.


Sad kad bolje pogledam gore navodni iznos….pa riječ je od 12 tisuća kuna…nije vrijedno spomena ili je kolega SIMKE krivo napisao.

Pa nije krivo napisao.
Pise sve u lipu! 😂

New Report

Close