INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na ovoj dionici non stop neke zavrzlame… Sve ide u prilog Ingre, a ništa se ne rješava, sve na čekanju( irački dug, projekt đakovo, sad ovo…)pitanje dokle…

Do 2036.

Nisi daleko od istine… Ha, ha

Ma baš bi volio da znam kome se zeza za kupit dvije dionice…

Davno sam tvrdio da je ovo dionica koja granici s okultnim. Nema nicega, posla, samo sudovi, natezanja, a kao Feniks uvijek nekako ispliva i ide dalje. Doduse svaki put na nizoj razini.
Pokazalo se da je najbolje ne imati nikakvu operativu, samo upravna zgrada i ekonomicni cicung moze potrajati dugo.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Prije nego što su ušli u posao sa Arenom i stanogradnjom bili su jako moćna firma.

Evo odlučio se na kupnju knjige dioničara nakon svih ovih nazovimo loših vijesti…i moram priznati da sam ostao poprilično iznenađen sa viđenim (3.8 vs sredina svibnja).
42 dioničara prodala sve svoje dionice => 165.581 dionice
65 je kupilo ili dokupilo dionice => 401.001 dionice
51 dioničar je smanji broj dionica => 173.663 dionice (od čega Šestan A. 72180, a znamo da on nije prodao nego prebacio na skrbnički)
U prvih 100 imamo četiri igrača koja su smanjila broj dionica od prije tri mjeseca (Ć.J. 14.000, Šestan Alojzioje 72.180, M.D. 20.335 i V.G. 2600), i 13 koji su povećali broj dionica u ukupnom iznosu od 301.106 dionice. Pojavila su tri skrbnička računa i to redno sa popriličnim brojem dionica, prva dva su na 100k+ dionica, treći je tek na 24 k. Pretpostavljam da kad se on napuni sa 100k+ ide slijedeći.

Sve u svemu zanimljivo zbivanja na Ingri, prije godine dana nije bilo skrbničkih računa i dioničarska struktura je bila poprilično razvodnjena…sada se broj dioničara iz mjeseca u mjesec smanjuje a pojavljuju se skrbnički računi…


Evo odlučio se na kupnju knjige dioničara nakon svih ovih nazovimo loših vijesti…i moram priznati da sam ostao poprilično iznenađen sa viđenim (3.8 vs sredina svibnja).
42 dioničara prodala sve svoje dionice => 165.581 dionice
65 je kupilo ili dokupilo dionice => 401.001 dionice
51 dioničar je smanji broj dionica => 173.663 dionice (od čega Šestan A. 72180, a znamo da on nije prodao nego prebacio na skrbnički)
U prvih 100 imamo četiri igrača koja su smanjila broj dionica od prije tri mjeseca (Ć.J. 14.000, Šestan Alojzioje 72.180, M.D. 20.335 i V.G. 2600), i 13 koji su povećali broj dionica u ukupnom iznosu od 301.106 dionice. Pojavila su tri skrbnička računa i to redno sa popriličnim brojem dionica, prva dva su na 100k+ dionica, treći je tek na 24 k. Pretpostavljam da kad se on napuni sa 100k+ ide slijedeći.

Sve u svemu zanimljivo zbivanja na Ingri, prije godine dana nije bilo skrbničkih računa i dioničarska struktura je bila poprilično razvodnjena…sada se broj dioničara iz mjeseca u mjesec smanjuje a pojavljuju se skrbnički računi…


Super informacije! Vrlo znacajne informacije! Nadam se da svi ti ne kupuju na pamet!

broj. 9 opet kupuje

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=INGR-R-A

gledam izvještaj,da nije bilo rezerviranja i poslovnih rashoda zbog Alžira oko 24 milijuna to bi bilo po dionici mizernih 1,77,stvarno žalosno,na što je spala..

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!


gledam izvještaj,da nije bilo rezerviranja i poslovnih rashoda zbog Alžira oko 24 milijuna to bi bilo po dionici mizernih 1,77,stvarno žalosno,na što je spala..

Vidjet će mo pravu bilancu u idućem tromjesječju nakon prebijanja sa Tehnikom i eventualnog vraćanja rerzervacija na početni položaj. Ovaj puta nisam prodao nakon obavijesti o Alžiru jer sam smatrao da u polugodišnjem FI neće knjižiti te rezervacije. Ali dobro su me nasadili, a među prvima sam pročitao obavijest na ZSE-u i bilo je bida i vremena do 4 kune da se istrese 15-20 tisuća komada bez problema. U prvi mah sam oklijevao a onda Je Ivana istresla svoje i potopila cijenu do 3,5x. Tko mi je kriv kad oklijevam, moglo se laganice kasnije dokupiti najmanje 2 tisuće komada više za iste pare. Šmrc, šmrc!

Kupac ili više njih za dionice INGRE očigledno postoji, što je dobro pa i znakovito. Cijena se je stabilizirala do čekanja novih vijesti koje vjerojatno neće biti prije 09 mjeseca ili tek na izvještaju za Q3.



gledam izvještaj,da nije bilo rezerviranja i poslovnih rashoda zbog Alžira oko 24 milijuna to bi bilo po dionici mizernih 1,77,stvarno žalosno,na što je spala..

Vidjet će mo pravu bilancu u idućem tromjesječju nakon prebijanja sa Tehnikom i eventualnog vraćanja rerzervacija na početni položaj. Ovaj puta nisam prodao nakon obavijesti o Alžiru jer sam smatrao da u polugodišnjem FI neće knjižiti te rezervacije. Ali dobro su me nasadili, a među prvima sam pročitao obavijest na ZSE-u i bilo je bida i vremena do 4 kune da se istrese 15-20 tisuća komada bez problema. U prvi mah sam oklijevao a onda Je Ivana istresla svoje i potopila cijenu do 3,5x. Tko mi je kriv kad oklijevam, moglo se laganice kasnije dokupiti najmanje 2 tisuće komada više za iste pare. Šmrc, šmrc!
[/quote]

Ako vam je do prodaje slobodno stavite na 4.10 da vidimo koliko ce te trebat cekat da vas netko ne poklopi…

New Report

Close