INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ŠESTAN ALOJZIJE 143.295 1,06 +1,553

Skuplja se polako…svaki dan po par komada..

Neki dan sam ovje procitao kako su Ingrini dionicari neuki, jer kupuju ili imaju dionice kompanije o kojoj nista ne znaju… bez obzira sto ne mislim trenutno “bezvrijedne papirice” prodavati, interesira me poslije potpisa predstojeceg ugovora koliko sadasnih dionicara je spremno prodati po cca. 5,xxkn. Iz toga cemo vidjeti koliko je tu neukosti!

Mislim da imamo ovdje jednog forumasa koji skoro uvijek ima svjezu knjigu dionicara… ne bi bilo lose malo informacija o tome!

Par ljudi u drzavi znaju o firmi i o stabilnosti iste. Ostali su svi kockari, ja prvi.


Ingri od svega najbolje ide sudovanje. Moj savjet im je da se počnu baviti odvjetničkim uslugama za druge tvrtke koje imaju slične probleme, tipa savjetovanje u predstečajnoj, kako sakriti dobit od dioničara i pare od FINE., kako naplatiti inozemna dugovanja, odnosno kako ne raditi a zaraditi… 🙂

oni su uvjek dobivali posloe po nekim vezama i namjestenim natječajima nikada to nije bila firma … ima li neki poznati inžinjer iz ingre da je poznat u Hr ili izvan….

Podsječaju me na Real M.. dok su svake godine kupovali igraće od 100 milj€ nisu ništa osvojili…. skužili da se lige prvaka ne osvajaju za terenu već negdje drugo…

Jedini građevinar na ZSE-u a i šire koji se još uvijek trži na pola knjigovodstvene. Pomalo začuđujuća situacija. To Vam je isto kao kada netko nekoj osobi godinama govori da je buda.a, nakon par godina taj i sam pomisli da je buda.a.
Kroz godine su razni pojedinci, udružene grupe, fondovi i ostalo smeće ZSE-a ubijali ovu dionicu dok na kraju nisu i sami izginuli na Todexu pa ih više nema. Ipak nama su u nasljeđe ostavili tvrdnju a što je očito i na cijeni da smo buda.e. što smo ulagali u ovu firmu.
IGH ima negativan kapital, Đuro ima negativan kapital, Hidra, Dalekovod kjnigovodstvenu ispod 10 a sve to se trži i na nekoliko puta većim cijenama.
Ovo je dobro za one koji imaju keša i polako se ušuljavaju kao što je gos. Šestan. Skidam kapu onome tko mu kupuje preko burze, savršeno mu to odrađuje i zaslužio je proviziju veću nego što je trenutno prima. LP!

Kada ce sluzbena objava posla sa Djakovackim vodovodom? Danas je deseti dan od objave najpovoljnijeg izvodjaca. I sto je jos vaznije koliki je udio Ingre u poslu od cca. 100 milijuna kuna?

Neslužbeno danas


Neslužbeno danas

U skladu s odredbom clankom 98. stavak 1. Zakona o javnoj nabavi rok mirovanja iznosi 15
(petnaest) dana od dana dostave odluke…24.4 je donesena odluka

Dolje navedeni niz firmi uložio je žalbu na natječaj za Đakovački Vodovod.. to će sada potrajati do rješenja.
ATO INŽENJERING d.o.o.
MEIXNER d.o.o.
POLION d.o.o. Vinkovci
SOKOL d.o.o.
VODOVOD – MONTAŽA d.o.o.
Vuka d.d.

To je zajednica ponuditelja 2 cija je cijena za izvodene radova veca..2016 natjecaj objavljen a oni jos ni izvodaca radova nisu odabrali…

Ha,ha ovo je presmješno…već su mogli ugovoriti i odraditi 3 druga posla dok se naretežu oko ovog…

New Report

Close