INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima tamo i kakav prijedlog za otvaranje stečajnog postupka nad subjektom?

Ako je INGRA u blokadi, da li to može utjecati na ovaj posao koji su jučer dobili? Neki potencijalni izvođači će se žaliti. Hoće li blokada utjecati na odluku o žalbi?

Zanimljivo i na Fin Info i na Poslovna.hr stoji da je Ingra u blokadi sa jučerašnjim datumom. No kada sam na Poslovna.hr ukljućio opciju provjeri status blokade, a to je online podatak. javlja mi da na datum 25.05 u 11.26 subjekt nije u blokadi. Dakle nadajmo se da je ipak blokada rješena.


Piše da je status aktivan, znači nije u blokadi???

A pogledaj što piše pod “STATUS BLOKADE”?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

hmmm kad se ulogiram ovdje piše blokada…. Ali da blokada ne bi dola na burzu odjučer?
čudno

Je li možda zato jer piše podaci za 2016? Totalno čudno

khmm.. .a ne vidim ni taj posao od 100 milijuna kuna?

Podatak o blokadi bi trebao biti i na ZSE ,ali nema nista vise puta sam pogledao.


khmm.. .a ne vidim ni taj posao od 100 milijuna kuna?

Za posao je potrebno pricekat 15 dana od kad je donesena odluke o odabiru konzorcije u kojoj je Ingra, ukoliko se zeli tko zalit na odluku ima rok od 15 dana.

Ceka li nas opet trakavica od 120 dana?
Potpuna neizvjesnost od pocetka pa do kraja.

Na ZSE izgleda slave novi mandat Uprave pa nisu našli shodno pitati Ingru za komentar

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Istina je,
Ponuda zajednice ponuditelja u kojoj je Ingra je pravovaljana i odabrana za sklapanje ugovora.
Rok za žalbu na odabir iznosi 10 dana.

Tragedija je da im je trebalo skoro godinu i po dana da prihvate ovu ponudu!!!

odblokiran račun

...

New Report

Close