INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mark12
Strabaže je vec odavno trebalo nogom u g*zicu napucati, a ne da nam sole pamet, uzimaju novce i unistavaju nase gradevinske kompanije. Posto tome nije na vrijeme bilo tako sad je za sve mozda vec prekasno!

Bas cu pogledati jel placaju porez u HR kao, Spar,Metro,Kaufland,Lild itd, itd… ili svi novceki vani ostaju a Hrvatskoj kikiriki.


ovdje stvarno vrijedi strpljen spašen…

tko je mogao prije 2 godine uložiti 25 000 kn u 10 000 dionica i mogao zaboraviti na 10 godina mislim da bi mogao ostvariti zanimljiv profit…

a tko zna hoće li firma postojati za 10 godina jer ovo je hrvatska, ovo je zse!

Opa, nova osoba u TOP10.

Ako je taj novi u TOP 10 ovaj Alojzije Šestan onda će ovdje biti para ko salate!
https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/alojzije-sestan-amerikanci-bi-htjeli-da-proizvodnju-kaciga-preselimo-k-njima-ali-ja-ne-zelim/

Kako sam prije par mjeseci i predvidio. Ulazak gospodina A. Š. u top 10. U roku 5-6 mjeseci je od 0 došao na 10. mjesto.
A sada, malo dobrih rezultata za Q1 i onda neki poslić, i onda letimo barem na knjigovotstvenu vrijednost. Banana, pa naravno da je on.. 😂

nije sve tako crno

Od kad je Buljubasic uletel kupivsi pol miliona dionica nista se nije dogodilo,kaj bi sad Sestan tu pripomogel?!

Osobno mi je malo cudno da ovako mocan igrac ulazi u firmu na mala vrata!

No svakako ovo je vrlo pozitivna vijest! Koliko ce daleko otici u svojoj kupovini vidjeti cemo uskoro.

https://www.vecernji.hr/premium/top-100-najmocnijih-ljudi-u-hrvatskoj-1179276

Šestan ih je kupovao na burzi i pokupio one dionice koje bi ometale rast, kada/ako do njega dođe. Njegov je prosjek ok 4,00 kn. Što mislite po kojoj cijeni će ih prodavati, 10-20, 100? Buljubašić je kupio izvan burze. Ako Šestan nastavi s kupnjom bit će svega..

nije sve tako crno

Irak je novi eldorado. Ta zemlja bila je sravnjena sa zemljom i sada se tamo mora izgraditi kompletna infrastruktura. Govorimo o autocestama, školama, bolnicama. Dok je Italija to prepoznala i tamo ima gospodarsku diplomaciju koja broji 97 ljudi, mi imamo samo jednog čovjeka. Kad se mi sjetimo da bi tamo gradili, bit će prekasno, zaključio je Šestan.

Vaš link …[/url]

Možda ipak nešto malo bolje zna zašto kupuje…

S obzirom da smo se riješili burek majstora koji su prodavali Ingru seleći u Todex i onda tamo “junački izginuli” ne vidim zapreke za rast. Očekujem izuzetno dobro kvartalno izvješće a ima više razloga za to. Nakon 13 godina provedenih na ZSE-u barem sam jedno naučio a to je da je najvažnije prepoznati kada dolazi tajming za određeno izdanje. Možete godinama provesti u nekoj dionici a da ništa ne zaradite a onda u par tjedana izdanje ode u plus i udupla se cijena.
Moja prognoza temeljena na iskustvu i praćenju ovog izdanja već dugi niz godina jednostavno mi govori da slijedi novi cjenovni skok u kratkom vremenu. Dokupio još par tisućica, pa sada nek ide sve k vragu i ZSE i Todex i Crobex i Hrvatex! Nema keša više na računu. LP!


S obzirom da smo se riješili burek majstora koji su prodavali Ingru seleći u Todex i onda tamo "junački izginuli" ne vidim zapreke za rast.

ne znam baš, ti si još unutra?

New Report

Close