INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedini način da se riješite svojih dionica Ingre je da dočekate kraj trgovanja prvi na asku i da se molite da ovaj što čisti i danas ne omane, odnosno da ima dovoljnu količinu keša da i dalje praši. U suprotnom, spas Vam je u bidu! 🙂

Moram priznati da netko skuplja.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako netko ima najnoviju knjigu dioničara možemo usporediti moja je od 31.1.2018.
Nije baš bilo puno prometa u zadnje vrijeme.

nije sve tako crno


Moram priznati da netko skuplja.

I to jako strpljivo skuplja, uz minimalni pomak cijene…

Svaki dan netko lijepo skracuje poziciju, sigurno neki meni nepoznati info ima taj prodavac.


Svaki dan netko lijepo skracuje poziciju, sigurno neki meni nepoznati info ima taj prodavac.

Moram priznati da ovo obrnuto razmišljanje baš super…morati ću ubuduće na ovaj način provjeravati sebe prije ikakve odluke o kupnji ili prodaji. Svaka čast kolega.


Svaki dan netko lijepo skracuje poziciju, sigurno neki meni nepoznati info ima taj prodavac.

Pokušajte onda Vi sutra pred kraj trgovanja postaviti svoje dionice prvi na ask. Tko zna možda se i Vama “posreći” pa ih prodate! 🙂 A poslije nek se taj “muči” s Vašim dionicama kad ih bude htio prodati po istoj ili višoj cijeni. Ništa lakše za provjeriti prave namjere kupca.

Jučer dizanje cijene, danas lupanje po bidu??


Jučer dizanje cijene, danas lupanje po bidu??

Najbitnije je da ovdje više nema fondova. Oni su najveći rušilački faktor cijene na većini dionica. Očit primjer je Dalekovod gdje se čak ni robotaš ne može s njima boriti jer nemilice tuku po bidu a imaju tamo milijune dionica kupljenih za tuđe pare. Financijska gospoda koja je pogubila pare na Todexu liječi rane na način da si šteli jeftine ulaze da poviju duboke rane u privatnim portfeljima nastale nakon Lexa.
Treba nam ovdje samo jedan jači privatni investitor i naravno brana u Alžiru!

Brana u Alžiru??

Zašto forsirate kupnju po asku? Da se ovdje još isisati čekajući na bidu. Nek se ovi što dvoje o prodaji malo znoje.

Jutros netko prosuo 7.000 kom po bidu, možda bude još ako čeka da se malo nakupi.

New Report

Close