INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nekako ne vjerujem da će gosp. Buljubašić, pa i odvjetnik Penić čekati do penzije da ostvare rast..a usput su upucali stotine tisuća kuna baš u Ingru samo tako.. Jedino ako ih Igor nije začarao 😉

Gospodin Buljubašić je ušao s ciljem da podeblja svoj konto na veoma riskantnoj dionici ali jedini je problem sto se njemu nikamo ne zuri. Nije mu ovo zadnja lova.

Kako se lijepo skuplja bez velikog dizanja cijene, svaka cast…


Kako se lijepo skuplja bez velikog dizanja cijene, svaka cast…

Nije to nikakav promet ali čim se postavi veći “strani” nalog na prodaju bit će zbrisan. Ovdje se sada lako ostaje bez dugo čuvanih dionica. Strpljenje popušta, a valjda mnoge i nelikvidnost mori pa nešto od portfelja moraju i prodati. Uglavnom sretno svima i kupcima i prodavačima, iako sam mišljenja da ovi prvi rade dobru stvar u pravo vrijeme, na kraju balade – tikve se sade!

Ono što se realno događa zadnjih godina je cijena od 2-5kn(trenutno4kn) i uvijek isti komentari i onih za rast i onih za pad. E sad gdje će u idućih 5,6 godina to niko nezna. Može na 10, može na 1, može se kretati oko 3-4 još godinama. NIKO TO NEZNA. U tome je čar…kažu.

neće uvijek biti ovako.


Gospodin Buljubašić je ušao s ciljem da podeblja svoj konto na veoma riskantnoj dionici ali jedini je problem sto se njemu nikamo ne zuri. Nije mu ovo zadnja lova.

Mogao bi Buljubašić preuzeti komandu nad Ingrom uz pomoć Udruge.
(podupirem ga s 2,12%)


(podupirem ga s 2,12%)

držiš 2,12% dionica ingre? lijepa količina



Gospodin Buljubašić je ušao s ciljem da podeblja svoj konto na veoma riskantnoj dionici ali jedini je problem sto se njemu nikamo ne zuri. Nije mu ovo zadnja lova.

Mogao bi Buljubašić preuzeti komandu nad Ingrom uz pomoć Udruge.
(podupirem ga s 2,12%)
[/quote]
možda da pročitate zadnji intervju koji je dao.. njemu je dosta aktivnog upravljanja, sve svoje firme je rasprodao i uredio si je mirni kutak u jednom hotelu (kojeg je prepisao, prodao sinu) za starost
kakvo preuzimanje molim vas!

Jel ja nesto krivo gledam ili
Na MD nema nikoga sa 2,12 u prvih 10
A gosp.B ima 3.45 %

Jedino ako je kombinacija redovni +skrbnicki



(podupirem ga s 2,12%)

držiš 2,12% dionica ingre? lijepa količina
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

@Juka
Ja sam shvatio da ga podupire sa 2,12% od svoje pozicije, a ne da ima toliki ukupni udio u Ingri. Sigurno je tako!?

Buljubašić je rodbinski vezan sa jednim od upraviteljia iz Ingre, pisalo se o tome pri par stranica….

Očekujem ga na slobodno mjesto u NO koje će se pojaviti krajem rujna…

veliki promet danas , jedna dionica
INGR 4,16 0,00 % 4,16 4,16 4,16 4,16 1 4,16

Kako god bilo, moramo priznati da se nešto pokreće na ovoj dionici.
Prije par dana smo vidjeli opet značajniju kupnju (po asku), što zanči da je interes za ulazak i dalje značajan.

New Report

Close