INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim guraju se na bidu. A kad Tehnika kod otvaranja krene nizbrdo biće i ovdje bježanije.

neće uvijek biti ovako.

@PoAskuBidu
Pa vidi se tko je čistio po bidu bar jednim dijelom (Penić). Mišljenja sam da bi nastavio čistiti po bidu da je još netko grizao, ali kada je uvidio da čisti sam malo je povukao ručnu.


@MEGIDO1

Jeste li prodali svoj udio u Ingri?

Za popraviti poziciju u Tehnici koja me zove, bilo bi ovdje dobro da se bid malo popravi! Nema bas puno vremena…



@PoAskuBidu

Pa vidi se tko je čistio po bidu bar jednim dijelom (Penić). Mišljenja sam da bi nastavio čistiti po bidu da je još netko grizao, ali kada je uvidio da čisti sam malo je povukao ručnu.


@MEGIDO1

Jeste li prodali svoj udio u Ingri?

Naravno d je prodo…prije 6mj bio najveci optimista a sad najveci druker

Porast optimizma
Datum Sm. Indeks Promet
16.02.18 🙁 40% 9,2M
15.02.18 🙁 35% 7,3M
14.02.18 🙁 31% 5,1M
13.02.18 🙁 32% 6,6M
12.02.18 🙁 35% 6,6M
09.02.18 🙁 48% 9,6M
08.02.18 🙂 63% 6,1M
16.02.18 CROBEX 1.855,51 +0,11%

Najkomicinije od svega sta je prije mjesec dana gledano sta ce bit u ingri s predstecajem radi te povezavnosti s alzirom, a sad je situacija obrnuta sad se gleda na tehniku uh tesko je to sve popratit ovo je kao i izbori preokreti svaki dan.

Ignore : renči

kao šah je ovdje….
ono što je dobro a to da je sa burze pometeno nekih 400 000 komada za zadnjih pola godine i te dionice su uglavnom pokupili malo ozbiljniji igrači koji imaju više od 50 000 komada, jedan je ušao i u top 10, koji sigurno neće liparati gore dolje….

Top 10 dioničar pojačava INGRU.. 4,19 KN

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
Neke novonastale situacije u bransi jos ce bolje pogodovati s nizom cijenom dokupa, tako da uskoro kod Ingre ocekujem nove ulaske u top10 i preskakivanja.

danas ništa….




@PoAskuBidu

Pa vidi se tko je čistio po bidu bar jednim dijelom (Penić). Mišljenja sam da bi nastavio čistiti po bidu da je još netko grizao, ali kada je uvidio da čisti sam malo je povukao ručnu.


@MEGIDO1

Jeste li prodali svoj udio u Ingri?

Naravno d je prodo…prije 6mj bio najveci optimista a sad najveci druker
[/quote]Malo sam proda pred više od godine dana i kupio nešto ERNT. Imam još dosta Ingrica i ne drukam već pokušavam biti realan, zbog sebe i prisebnog sagledavanja burze. Ako razumijete?

neće uvijek biti ovako.

Za 8 dana izlazi FI za prošlu godinu.
Koliku dobit očekujete?

New Report

Close