INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma jel netko ima naznake kad će izvješće ili se po običaju u Ingri ništa nezna

28.2. Je rok za predaju izvješća.

nije sve tako crno


Usput nadam se da ce tehnika uspjeti zavrsiti ingrin posao u alziru. Nemam pojma s koliko ljudi sudjeluju tamo.neko zna? Valjda ce biti za place i zavrsetak radova.

to je sad jako, jako upitno jer radove izvodi tehnika, a ona je kao što smo jučer saznali u velikim problemima (gubitak -140 mil.kuna, problemi s likvidnošću) pa ako oni ne odrade posao, penali će zakačiti ingru jer je ona ugovorila posao, a tehnika je samo podizvođač

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Bebo Bolje da ne pozivas sve koji su kupovali na 50+ jer je to cijena dionice nakon stock splita. Oni koji je pamte po lijepom kupovali su prije toga.il bolje reci prodavali. Ja sam ulazii poslje svakog ostrijeg pada. I uvijek bjezao van s minusom. Kupovao prvi put na 90 kuna. Kad je naglo pala sa 13xkn. Uzeo 800kom mislio da sam napravio potez zivota i izasao na 70kn. Tu se je cijena vrtila duze vrijeme zbog najavljene dokapitalizacije. Kad je to propalo. Nevjerovatna je bila bezina kojom je kliznulo na 30kn. Tada je tu pisao jedan forumas vlad1111. (Pozdrav vladu ako je jo aktivan) Koji je predvidjao sve zivo ne samo ingru i upozoravao na ostar pad al nisu ga bas slusali a sve se ostvarilo. I onda kad je probilo 30kn.u dosla ona podjela dionica duznicima-koperantima na 20kn. To je bila tocka na i i potop dionice na danasnje razine. Onaj pokusaj dure za preuzimanje ju je drzao na 6kn.nakon toga 2.xx. Vjerovatno sam nesto i preskocio. Al nek se jave kolege koje su kupovale po 50kn. Danas ili imaju + 30000kom ili su u gadnom minusu. Ili su osnovali udrugu 🙂

Samo ona ne govori o tim cijenama nakon stock splita od 50kn vec prije stock splita od 50 000kn

Ignore : renči

Ingra pod hitno mora tražiti novog pod izvođača za Alžir jer mi se čini da Tehnika neće skoro na zelenu granu.

Teško da se oni tamo mogu izvući. Problem Tehnike je što se razvukla po mnogim gradilištima a fali ljudi i para. Puno toga su zauzeli a malo toga mogu kvalitetno odraditi, i tu nastaju glavni problemi. Kad Vam operativa na terenu dođe na gradilište i nezna što treba konkretno raditi zbog neorganiziranosti ili nedostatka materijala a opet sve to zbog nedostatka keša na računu za poslovanje onda tu nema spasa. Niko neda više milijune potrebne za nastavak poslova. Banke zatvorile ventile i nastala suša.
Da Ingra nema ovaj redovit priliv novca od najma Arene bili bi pokojni još prije 5 – 6 godina.

Pise da je tehnobeton zatrazio otvaranje stecaja nad tehnikom. Biti ce sada gadnih problema za ingru u alziru.

Mislim da i neće baš.
Thnk radi normalno, osobito na ino tržištima.
A budući da im je to siguran posao neće odustajati od njega ni pod razno.

Firme i u nagodbi (kad bi je i bilo) sasvim normalno posluju, tako da tu nema nikakvih problema.

…može li stečaj Tehnike utjecati na Ingru…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Samo me zanima tko je onako silovito čistio po 4.20…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čudno da već nije krenuo stampedo. Ako stane na 3.5 biće dobro.

neće uvijek biti ovako.


…može li stečaj Tehnike utjecati na Ingru…???

U HR vjerojatno ne, ali u Alžiru i te kako.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close