INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…sviđa mi se optimizam na dionici ingre…ako se temelji na očekivanjima gradnje mosta onda nije zdrav…moglo bi nazad na 3,5…

Osim optimizma lijepo je sto se svi crvene osim ingre
Svijet za sebe

Čini mi se da je potpora konačno jaka.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Čini mi se da je potpora konačno jaka.

na ovoj dionici se to okrene preko noći u suprotan smjer

Misliš u plus?Bilo bi vrijeme.

I na kraju pitanje za znalce. Da li bi bilo moguće prodati cijelu firmu sa obvezama, dugovima i pravima na najamninu od Arene nekom stranom fondu koji ima vremena da sačeka prelazak u pozitivu od najma a to nije tako daleko. U biti kada bi se tada većinski riješio većine neradnika i uhljeba iz Ingre istog momenta bi počeo ostvarivati godišnju dobit jer trošak osoblja, radnika, režija za upravnu zgradu i objekte je najmanje 2 milijuna Eura godišnje ako sam dobro računao.

Trošak plaća u 2016 je bio oko 24 000 000 kn + 1 500 000 intelektualne usluge

u zadnjih 9 godina su uhljebi isisali preko 200 000 000 kn…. a šta misliš zasto su ostali građevinari potonili

Pretprošlu godinu su imali najveću plaću u HR, preko 50000 kn prosjek. Valjda i prošlu. Strašno!!!!!

Nastavlja se skupljanje po 4,20.

Malo bolje se treba informirati jer je to podatak sa jednog od portala, pa bode oci…

Kako je jana napisao, trosak placa jest cca. 24 milijuna kuna godisnje. Puno, previse za ono sto (ne)rade!

Ali, to je prevedeno na 100 radnika, 240 tisuca kuna po glavi brutto troska, odnosno 120 neto troska, odnosno u grubo prosjecna placa je 10 tisuca kuna neto. Nije previse ako nesto rade. Ali je neodrzivo s obzirom da projekata nema na vidiku.

Zasto je izasao naslov da su place u Ingri 50 tisuca kuna neto. Vrlo jednostavno. Vecina radnika je prebacena na tvrtke kceri, a tek nekoliko najbolje placenih direktora je ostalo pod Ingra d.d. Od tuda taj iznos… To vam je ono, netko jede meso, netko krumpir, sve skupa je gulas. Novinar je radi senzacije napisao iznos mesa…

Pravo je pitanje zasto NO podrzava i prihvaca ovakvo stanje uhljebnistva i nerada? Nadajmo se da ce doci do promjena. Ili u pogledu novih poslova ili u pogledu nove Uprave ako ova trenutna nije u stanju vratiti povjerenje…


Pretprošlu godinu su imali najveću plaću u HR, preko 50000 kn prosjek. Valjda i prošlu. Strašno!!!!!


Pravo je pitanje zasto NO podrzava i prihvaca ovakvo stanje uhljebnistva i nerada? Nadajmo se da ce doci do promjena. Ili u pogledu novih poslova ili u pogledu nove Uprave ako ova trenutna nije u stanju vratiti povjerenje…

zašto bi?
vrana vrani ne kopa oči

netko se konstantno iskrcava na oko 4,2 kn s manjim nalozima od po 4000 komada

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


netko se konstantno iskrcava na oko 4,2 kn s manjim nalozima od po 4000 komada

netko se konstantno ukrcava na oko 4,2 kn s manjin nalozima od po 4000 komada

New Report

Close