INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslovni subjekt,OIB
14049708426, 26.01.2018, u
12:49, nije blokiran. Vise o
O usluzi na http://www.fina.hr

Sve ispod 100% lajkova pokazuje kako zlocestih ljudi ima na ovom forumu

Jedini tko bi se trebao oglasiti i tko je mjerodavan napisati je li blokada skinuta je sama Ingra jer upravo oni su objavili i kad su blokirani u 9. mjesecu.

Ignore: KressoM, delux


Jedini tko bi se trebao oglasiti i tko je mjerodavan napisati je li blokada skinuta je sama Ingra jer upravo oni su objavili i kad su blokirani u 9. mjesecu.

Za deblokadu je lako saznati. Napisati priopćenje i poslati ga, malo duže traje.

nije sve tako crno


ovo sam ja napisao jos prije nekoliko mjeseci, ali evo gospodin bankar gdje radim mi je rekao, da po bankarskom sustavu ingra vise nije u blokadi,ali na zse se to jos ne vidi
[/quote]
Prema Fininfo Ingra je još uvijek u blokadi

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



ovo sam ja napisao jos prije nekoliko mjeseci, ali evo gospodin bankar gdje radim mi je rekao, da po bankarskom sustavu ingra vise nije u blokadi,ali na zse se to jos ne vidi
[/quote]
Prema Fininfo Ingra je još uvijek u blokadi
[/quote]

Posalji poruku pa se uvijeri

Eto zvao opet…posto je celikovic iskljucio mobitel dosao sam do gospodina od financija
Pa kaze- nesluzbeno je odblokirana i moraju cekat 24h da postane sluzbeno jer teoretski neko moze sjest popodne pa se onda ne racuna…na pitanje da li je usvojena zalba ili sta vec, odgovor je da ne moze rec preko telefona da ce u ponedjeljak biti priopcenje

ako je doista deblokirana, onda čestitke dioničarima da su to napokon dočekali

Taman dovoljno za parsto kn stavit u dzep. Pljuc.
Naravno, uz drzanje potpore nize na bidu dok se iskrcas.

Prljava igra.
Dogovorno uđu u blokadu, nakrcaju se dionicama i onda….


Prljava igra.
Dogovorno uđu u blokadu, nakrcaju se dionicama i onda….

Ne bih rekao da je išta dogovorno…tužba je ipak bila u pitanju.
Među ostalim sve informacije su bile tu: da je aneks za Alžirsku bolnicu potpisan, da su povezani ljudi sa Ingrom kupovali i to po većim cijenama nego što je na burzi i sl.

Investitori u Ingrinu dionicu su u nevjerici: „This rally will fail like the others“

Još uvijek nije došla službena obavijest. Čudno, s obzirom da se za to mora dati obavijest odmah čim se dogodi.


Prljava igra.
Dogovorno uđu u blokadu, nakrcaju se dionicama i onda….

što “onda”?

New Report

Close