INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra dakle panika, opravdana ili neopravdana. Nije lako ovih dana biti u Ingri. Preživio sam PSN pa ću i ovo. Istina skratio sam poziciju za svaki slučaj pa se lakše diše, alii…nije svejedno.

neće uvijek biti ovako.

Da li je bolje prodati ili cekati

Ne
Nego ti megido zazivas paniku

prodati, pa čekati


Sutra dakle panika, opravdana ili neopravdana. Nije lako ovih dana biti u Ingri. Preživio sam PSN pa ću i ovo. Istina skratio sam poziciju za svaki slučaj pa se lakše diše, alii…nije svejedno.

Nisam dionicar, ali ne bih rekao da je sutra panika naime iako sutra istjece 120 dana, ne znaci da sutra se automatski otvara stecaj, do otvaranja stecaja u slucaju bokade moze proci i vise od mjesec dana nakon isteka 120 dana, te u slucaju prekida blokade i nakon 120 dana, prekida se i postupak otvaranja stecaja, tako da onda tih 120 dana je u konacnici jos vise.

Ignore : renči


smiješno je da neki koji su godinama zaglavili ovdje i dalje slijepo vjeruju onima koji su firmu doveli u ovu situaciju, a ljute se na druge forumaše kad kritiziraju ovakav način vođenja firme i blokadu računa koja je tik pred istekom roka od 120 dana…i onda su krivi oni koji napišu "car je gol", a ne car koji šeta gol?!

Meni je vise smijesno sto neki vise svaki dan na temi dionice koju nemaju, ne vidim poantu u tome, vase svakodnevnog pisanja na ovoj temi ako vas Ingra ne zanima…


Ovdje se se ne radi ima li novca, nema novca. treba blokirati trgovanje i tražiti očitovanje od strane Ingre.
Jer da mogu biti takva g. i ne oglasiti se a dolazi zadnji dan.
A na tv-u će pričat priće kako je on odgovoran prema malim dioničarima.

Zadnji dan čega? Treba čitati ovo malo objava sa razumijevanjem u suprotnom savjetujem da opalite po bidu dok još ima kupnje! 🙂

Dok veliki kupuju vi prodajte
Super plan


smiješno je da neki koji su godinama zaglavili ovdje i dalje slijepo vjeruju onima koji su firmu doveli u ovu situaciju, a ljute se na druge forumaše kad kritiziraju ovakav način vođenja firme i blokadu računa koja je tik pred istekom roka od 120 dana…i onda su krivi oni koji napišu "car je gol", a ne car koji šeta gol?!

pa na todexu su ulagači 2 desetljeća vjerovali da nešto posjeduju. Ovo je jedan od najbolje vođenih građevinara na ZSE-u kroz cijelo vrijeme krize. Nisu ugovarali dampinške poslove i zato su i preživjeli. Plivaju u kešu, uložili su u Arenu svojih 65 milijuna Eura i jednog dana će se to početi i vraćati sa dobiti. Istina treba to dočekati ali eto zato i čekamo dugoročni povrat glavnice i kamata plus irački dug sa kamatom.

Pozdrav iz Viadukta

gosn. banana smirite se i sačekajte da stečajne institucije države odrade svoj posao 🙂

A što ako sutra račun bude deblokiran??
Na to nitko ne pomišlja??
Moglo bi doći do trenutnog preskakanja 5 kn (i to za početak)!
Novca za plaćanje tog iznosa imaju i ako više ne žele čekati s osporavanjem blokade mogu to sutra riješiti, iako bi im sud odobrio i daljnji rok.
Zato pametno jer rizik za loše je tu zapravo gotovo zanemariv, a potencijal za veliku zaradu je jedan od trenutno najvećih na Zse!

New Report

Close