INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema zezancije vise. ako probije 3,9…….



Igore, 10 godina mučiš i sebe i nas ( nemam dionice Ingre), daj da gledamo rukomet pa onda nastavi prepi(r)sku s Bandićem, Plenkovićem i dr.

A inače čitaš komentare u slobodno vrijeme kada nemaš dionice Ingre. Ovo se događa skoro svake godine, mislim na "uredno plaćanje" ugovornih obaveza prema Ingri samo što sada trebaju Arenu a prijašnjih godina ko Vas šiša, platiti ćemo kada budemo htijeli i tako svake godine
[/quote]
da. čitam ponekad, danas je ovo interesantno radi rukometa, ne posla , rekao sam da ću u INgru ući tek ako se promijeni precjednik NO

Da su ovi iz grada/holdinga pametni lijepo bi preuzeli Ingru za cijenu što jednu godinu plaćaju Arenu…uštedjeli bi bar desetke miliona EUR u slijedećih 15 godina.


Da su ovi iz grada/holdinga pametni lijepo bi preuzeli Ingru za cijenu što jednu godinu plaćaju Arenu…uštedjeli bi bar desetke miliona EUR u slijedećih 15 godina.

čudno da se kumovi nisu toga sjetili


Ako nista barem sada znamo:

1. Nedostaje 19 milijuna kuna depozita kao osiguranje za kredit BKS-u. Ova stavka nije toliko bitna jer se radi o osiguranju, ali svejedno dobro da se zna.
2. Grad plus drzava (preko Holdinga) su duzni Ingri uplatiti indeksaciju od 3 milijuna eura (plus PDV). Vrlo lijepih 22-23 milijuna kuna koji su vec trebali biti uplaceni! To je 1,66 kn po dionici. Nije malo! Sreca da je ovaj index rastao zadnjih 7 godina.
3. Grad + drzava ubuduce nece placati 7,2 M eura + PDV godisnje, nego 7,855 M eura + PDV jer je iznos narastao upravo radi HCIP-a. I dok god HCIP raste rasti ce i iznos najamnine u iducim godinama.
4. Trosak od 1,7 milijuna kuna od proslog prvenstva necemo nikada naplatiti, ali barem smo pametniji za svako sljedece natjecanje….

Zamisli……stručnjaci u Holdingu računaju HCIP.
A imaš ga u statistici EU.
Službeno da ne može službenije.


Da su ovi iz grada/holdinga pametni lijepo bi preuzeli Ingru za cijenu što jednu godinu plaćaju Arenu…uštedjeli bi bar desetke miliona EUR u slijedećih 15 godina.

hehehe,, valjda se nisu toga sjetili

2,95m eura plus depozit od 25m kuna.

Raskid ugovota uz naknadu od 150 do 170m eura.


Da su ovi iz grada/holdinga pametni lijepo bi preuzeli Ingru za cijenu što jednu godinu plaćaju Arenu…uštedjeli bi bar desetke miliona EUR u slijedećih 15 godina.

A možda čekaju da protekne 120 dana od početka blokade Ingre pa da se problem sam riješi?

Ignore: KressoM, delux

Ovakvu reklamu , biti u svim Dnevnicima kao glavna vijest, pa naslovnice glavnih portala, gotovo je nemoguće platiti. Znam to iz komercijalnog aspekta druge industrije. Valjda će nešto dobro izaći iz svega toga

Igor Oppenheim
GOLD FM 17:00

– Dug je 2,95m eura ( indeksacija ) plus depozit koji je narastao na 25m kuna, umjesto Holdinga uplatila Ingra
– Ukoliko u razumnom roku se ne postigne dogovor o ovome iznad već je spreman raskid ugovora uz odštetnu klauzulu od 150.170m eura.

neka euforija se osjeća a mislim da bi trebao postojat strah, još 6 radnih dana do roka od 120 dana. ne zaboravimo da smo u hrvatskoj. nebi se iznenadio da bude i najgori scenarij. pogotovo nakon ovog oko arene. da im nebi došla kontra u nekom drugom obliku.

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

New Report

Close