INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rezultat je odličan te nema nikakvih sumnji u rastući trend.

Bravo za Upravu!

Auuu!
Ne bih im bio u koži kad ih krenu ovi iz Udruge malih dioničara rešetati s pitanjima 😉


netreba tu casti ali dok igor Biblija masovno rasporodaje Rivp i kupuje ATPL ja mislim da je nastupio game changer ali ne na brodarima nego na ovom gradjevinaru to je samo moje moje misljenje jer na Ingri je najvise krvi proliveno a sad su se kockice pocele ljepo slagati i po meni je to odlucilo zasto da dio kapitala preselim u Ingru

Nekako sam dojma da se kolega snupy danas zaletio grlom u jagode i počistio s aska par tisuća komada odmah po objavi FI-a? Pa sad krenuli hvalospjevi 😉

Pa što vam je ljudi, što je logičnije nego da čovjek ima 7400 kom, otvoreno kaže da će kupovati 120000 kom i krene na forumu hvaliti na sva usta.
Pili snupy naopako sto na sat 🙂


netreba tu casti ali dok igor Biblija masovno rasporodaje Rivp i kupuje ATPL ja mislim da je nastupio game changer ali ne na brodarima nego na ovom gradjevinaru to je samo moje moje misljenje jer na Ingri je najvise krvi proliveno a sad su se kockice pocele ljepo slagati i po meni je to odlucilo zasto da dio kapitala preselim u Ingru

Možda malo blesavo pitanje, ali kako inače do sada nisam pratio ovu dionicu možete li mi reći koja je poveznica između g.Bilibije i INGR (preko prodaje RIVP i kupnje ATPL).
Općenito kako su povezani ATPL i INGR?

samo predmjevam da pojedini sektori tek trebaju pokazati ono sto pokazuje danas turisticki sektor,sa prodajom Rivp ocito gospodin Biblija ima za reci da ce turizam u nadolazem periodu rasti sporije od brodara kako on vidi perspektivu u brodarima tako ja vidim u Ingri.
Ne ja nisam skinuo 5k danas ja sam kupio 200 komada na 4.5 kn danas prosijek mi je na ovih 7400 kom koje imam 4.46 lp
Za sve drugo cu rado pojasniti sto vas interesira

drugo pitanje koje su mi namjere?
Pa zar nama malima treba neko drugi otvarati oci koliko koja dionica vrijedi mislim da je ovdje palo mnogo glava i krvi po mome misljenju nedajte da vas pljackaju ako mislite da nesto vrijedi onda to i skupljate i vjerujte u dionici kad tad ako ste dobro stavili brojeve na papir mora to doci do vaseg zeljenog targeta i zarade.osobno smatram d va dionica vrijedi puno vise nego sto je pojedinci smatraju a drhtavi prodaju posto poto jer neznaju citati bilance i same ih je strah gubitka

evo snupy 20000 kom ,ispod tvog ulaza

Hvala na odgovoru…

kako rekoh kupujem na otporima

bravo

Rezultat skroz očekivan, mada razočaravajuć…da se razumjemo s obzirom na cijenu rezultat i više nego dobar…

Meni je rak rana ona bolnica u Alžiru…

New Report

Close