INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rasplet situacije je izvjestan.. ako bude išla gore fino ćemo omastiti brke mi koji smo još unutra.. ako bude išla dole fino će omastiti brke oni koji su prodali iznad 5.. izgleda da je omjer zasad 50:50.. pa možda svi skupa budemo čekali objavu iz centrale jer nismo neš pametni u ovom trenutku.. bar ja nisam.. al sutra ću bit pametniji, obećajem..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Mislim da će teško ispod 4, a meni prodaja igra samo iznad 10 kako bi spasio bar dio uloženog. Stvarno je dobro što je Opi kupio veću količinu to mi daje nadu da ide na više razine, a ovo sve ostalo bezveze.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

dalekovod je stao, sad bi moglo biti vrijeme za nas.

slažem se, 10 bi bila fer cijena u ovom trenutku.. za prodaju… 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Hipotetski, u kojem trenutku se mirovinski fondovi mogu ukljuciti u kupovinu? Kada TK Ingre bude iznad 350 M kuna?!

Sto je sa obicnim dionickim fondovima? Imaju li oni ikakva ogranicenja ili vec sada smiju kupovati?

Hvala!


Cijela Ingra = niti jedna rata od Arene ?
…samo što ta rata kao i ostale u idućih 9 godina idu za vraćanje duga banci za izgradnju…dio ide za veelike plaće čelnima… poslije toga ide Arena u vlasništvo grada za 1 euro…i što imamo mi od Arene?…figu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Cijela Ingra = niti jedna rata od Arene ?
…samo što ta rata kao i ostale u idućih 9 godina idu za vraćanje duga banci za izgradnju…dio ide za veelike plaće čelnima… poslije toga ide Arena u vlasništvo grada za 1 euro…i što imamo mi od Arene?…figu…
[/quote]

Imamo 20 Mkn svake godine od toga, od 2020 – 2031 nažalost samo 7-8 Mkn, a od 2031-2036 imamo cijelih 60 Mkn. Tko želi znati više i ulagati na osnovi dostupnih informacija neka pročita PSN, a kome se ne da čitati….

@filija: ovih ‘poslije toga’ što spominješ je nakon 2036. godine. Trajanje zakupa Arene je ugovoreno do 2036. Al mislim da to ionako već dobro znaš.

samo neka pređe 5-ticu, onda će i druge kune biti lako i brzo dostižne (6, 7, 8,…,10…)


rasplet situacije je izvjestan.. ako bude išla gore fino ćemo omastiti brke mi koji smo još unutra.. ako bude išla dole fino će omastiti brke oni koji su prodali iznad 5.. izgleda da je omjer zasad 50:50.. pa možda svi skupa budemo čekali objavu iz centrale jer nismo neš pametni u ovom trenutku.. bar ja nisam.. al sutra ću bit pametniji, obećajem..

Brke su vec omastili oni koji su prodavali na 5 i vise




Cijela Ingra = niti jedna rata od Arene ?
…samo što ta rata kao i ostale u idućih 9 godina idu za vraćanje duga banci za izgradnju…dio ide za veelike plaće čelnima… poslije toga ide Arena u vlasništvo grada za 1 euro…i što imamo mi od Arene?…figu…
[/quote]

Imamo 20 Mkn svake godine od toga, od 2020 – 2031 nažalost samo 7-8 Mkn, a od 2031-2036 imamo cijelih 60 Mkn. Tko želi znati više i ulagati na osnovi dostupnih informacija neka pročita PSN, a kome se ne da čitati….
[/quote]…slažem se sa vama potpuno…tko ima živaca uložiti i čekati do 2031neka sada kupuje…3,4 ili 5kn nije velika razlika budući da će od 2031 vjerovatno skočiti barem 100% od sadašnje cijene… no pitanje je koliko je zainteresiranih čekati do 2031 da bi nešto zaradili…burekmajstori ovdje najbolje prolaze, zadnjih barem cca 8 godina…tako će biti i do 2031…čini mi se…nažalost…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija, no offense, ali nekak imam dojam da si upravo ti među najvećim burekmajstorima na ovoj dionici. Što se tiče mog portfelja, INGR (prosjek ulaska oko 3 kn) ne namjeravam prodavati ispod 10 kn. A za to ne mislim čekati do 2031. već se nadam toj cijeni ove godine. LP i sretno s burecima.

New Report

Close