INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam jednu firmu koja iz dana u dan raste i ne mogu shvatiti kako im nije jasno da je firma na svojo fer vrijednosti i da kupnja na većim razinama postaje skupa, dok kod nas je tržišna kapitalizacija minorna a prostor za rast ogroman

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

S400
…tako i oni tamo gledaju Ingru i “svoju” firmu i isto kažu…samo u obrnutim ulogama…uglavnom , crobi nam se vraća nazad…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

jučer se dalo naslutiti kako INGR-a raste…kad krene…, svaki vulkan malo prije erupcije zastane, najavi se…, tko ne prepozna upozorenje odnese ga lava…

@S400
Doći ćemo i mi na red..

nije sve tako crno

Trenutna trzisna kapitalizacija Ingre je cca. 67 milijuna kuna… Ili malo vise od onoga sto firma dobije na ime jednogodisnjeg najma od Arene!

Dobro je da je (ras)prodaja stala (gledajuci duzi period, ne dnevno trgovanje) i da ljudi shvacaju da se kod nas (HR) sve polako budi. BDP, turizam, javne investicije, peljeski most (jeli uopce Ingra u kombinaciji sa nekim strancima?), mozda uskoro i kreditni rejting ode gore.

Financijski, firma je napokon stabilno. Izvrsno odradjen PSN! Ostaje jos da iz firme preciziraju rokove i dinamiku za veliki posao u Alziru, te da nas mozda necim i iznenade… Patili smo dugo, dugo…
Vrijeme je za preokret!

…jel ovo seloba sa Ingre u Dalekovod…?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Baš su sretno ovi šta će kupiti dalekovod po 30 kuna , već sad im je tržišna kapitalizacija 650 milijuna kuna, a tek kad pređe milijardu. INGRA 60 milja.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


iskusni su se iskrcali danas na 5 kn i pobrali novce …

Bravo za njih, i ulozili u Dalekovod, a onda bude suza!

Pomalo kolege,doci ce i nasih “5 minuta”

Ingra je dotakla samo dno. Izvukli su je iz stecaja. Pitanje je zasto! Dali su je spasili radi svojih sigurnih placa do 2036 ili su je izvukli da s njom ostvaruju ono sto mi od njih ocekujemo? Ja sam uvjeren radi i jednog i drugog! Vrijeme ce pokazati dali se isplatilo misliti o njoj svih ovih godina od ponediljka do petka


Baš su sretno ovi šta će kupiti dalekovod po 30 kuna , već sad im je tržišna kapitalizacija 650 milijuna kuna, a tek kad pređe milijardu. INGRA 60 milja.

Bila je i na 5 milijardi, zašto ne bi bila na 650 milijuna. Prihod isti kao i kad je bila na 5 milijardi. Pa nema 4 milijardi dugova.

Kolika je bila tržišna kapitalizacija Ingre na najvećim vrijednostima ?
Pitam jer razmišljam i o njoj.

New Report

Close