INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


70 milja se odnosi na prihode ( bez prodaje ) jer mislim da nemaju više šta prodavati..

Najam od arene je prihod a ne prodaja… tako da vjerovatno je istina….

no bez obzira na sve ulaz na 2.66 daje dobru nadu za dugoročni dobitak….

Po meni i na puno višim razinama ovo je odlična kupnja…ali treba biti strpljiv ( tko to nije bolje da izbjegava ovo u širokom luku ) jer ovo može eksplodirati sutra a može proći još godine…s time da je ovo dobra godina za Ingru…moje mišljenje…

@ ancelal
Slažem se kolega, INGRA ima minornu tržišnu kapitalizaciju u odnosu na sektor, eksplozija će uslijediti s prvim većim poslom.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Eksplozija če biti kada to netko odluči, a dok će te vi kupovati po 7,8,9,10kn taj će se iskrcavati

Ingru nitko ne primjećuje…..zasad?

Do pred 10 dana dubina od 30 naloga zavrsavala na 5,xx kn a sada do 8,15. Pre-pre-pre…dobro!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

iskusni su se iskrcali danas na 5 kn i pobrali novce …

Ignore: KressoM, delux


iskusni su se iskrcali danas na 5 kn i pobrali novce …

nebi se slozio

Netko je sigurno prodao,ali netko je i kupio. Ne mislim da je u pitanju iskrcaj. Do sad 92 transakcije.


Netko je sigurno prodao,ali netko je i kupio. Ne mislim da je u pitanju iskrcaj. Do sad 92 transakcije.

Prije bi rekao ukrcaj a ne iskrcaj…vecina transakcija je skidanje s aska

…kak sam znao da će 10 sek prije kraja neko ulupati cijelih 20-30 kom po asku…zar to nije znak iskrcavanja…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Je, kao sto je bilo zadnjih pet sest trgovinskih dana

...

New Report

Close