INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nije na prodaju. Samo ako se javi ozbiljan kupac i stvarni zaljubljenik. Jucer i danas sam malo kupova pa kazem zasto ne angazirat sve resurse.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ah tako..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Uopce ne izgleda lose, dapace:

http://www.mojedionice.com/dionica/INGR-R-A

P/S 0,88
P/E 92,79
P/B 0,67
BVPS 6,87
EPS 0,05

Kad uzmemo u obzir vlasnistvo nad Arenom (i sigurnu godisnju naplatu), potencijala ne nedostaje. Samo jos da dodju ozbiljni novi poslovi… Bilo bi dobro i da se predsjednik Uprave oglasi o planu razvoja firme…


pa nije na prodaju. Samo ako se javi ozbiljan kupac i stvarni zaljubljenik. Jucer i danas sam malo kupova pa kazem zasto ne angazirat sve resurse.
…do 4 imaš dobru ponudu…poslije ćeš kupovat ispod…možda i do 3…do 3,5 vrlo moguće…tako ćeš se lakše izvuć odavde…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@ filija

Nažalost vaši nagovori na rušenje neće proći, mislim da je razina ispod 4 kune nemoguća, a molite Boga da ne dobiju koji veći posao onda će biti belaja.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Sektor se budi, ali fali stručne radne snage


@ filija

Nažalost vaši nagovori na rušenje neće proći, mislim da je razina ispod 4 kune nemoguća, a molite Boga da ne dobiju koji veći posao onda će biti belaja.

…meni odgovara da do idućeg tjedna ode na 10-20…imam ja Ingre podosta…no ne želim više biti …obećanje ludom radovanje…a na kraju ćorak…kao i godinama…arena otplaćuje dugove a onda prelazi u vlasništvo Holdinga…njima za plaće do tada dovoljno, kao što reče jedan kolega nedavno…a poslije oni u mirovinu a nama papirići…ehhh…samo pokušavam biti realan…i tako uštedjeti gastritis, stresove, depresiju…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Prebrzo se ovo vratilo na 4.5-4.6. mislio sam da će biti više prodavača i više vremena za dokup prije nekakve nove objave. Očito je ovdje sentiment bitno promijenjen. U prilog stabilizaciji cijene ide i činjenica da nema trenutno nekih velikih prilika za brzu zaradu na drugim dionicama. Čekamo posao ili Q1. Nedavno sam postavio pitanje i nisam dobio odgovor. Gdje je nestalo Lanište d.o.o. iz popisa povezanih društava (izvor: ingra.hr), a od kuda se ponovno na popisu našao Hotel Lapad.

nije sve tako crno


Do kraja godine ide do 20 kn, ako ne bude drukčije.

ajmo malo realnosti! na temelju čega? lijepih želja? 7-8 kn puna šaka brade!


Prebrzo se ovo vratilo na 4.5-4.6. mislio sam da će biti više prodavača i više vremena za dokup prije nekakve nove objave. Očito je ovdje sentiment bitno promijenjen. U prilog stabilizaciji cijene ide i činjenica da nema trenutno nekih velikih prilika za brzu zaradu na drugim dionicama. Čekamo posao ili Q1. Nedavno sam postavio pitanje i nisam dobio odgovor. Gdje je nestalo Lanište d.o.o. iz popisa povezanih društava (izvor: ingra.hr), a od kuda se ponovno na popisu našao Hotel Lapad.

Ha ha dobra…pa nisu osvježili stranice valjda pet godina, ubace tu i tamo neku obavijest i to je to. U potpunosti u skladu sa našim mentalnim sklopom, puno zaposlenih ali eto ažurnost stranica nije ničiji posao…tek da Oppenheim nekom naredi onda bi se možda ažurirala povezana društva.

BTW za one koji gledaju reference na Ingrinim stranicama, ni to nažalost nije ažurirano.

Najveća prednost INGRE je što ima mizernu tržišnu vrijednost i Arenu dok se drugi građevinari bliže svojim realnim vrijednostima mi smo na otprilike 50% fer vrijednosti.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Najveći nedostatak Ingre je taj što ih više nitko ne doživljava kao ozbiljnu firmu. Za to su si sami krivi. Obećanja puna kapa a na kraju se velika većina poslova izjalovila, ovih par OPG-ovskih poslova za kiki-riki i ne brojim kao nešto da je ugovoreno. Pustiš priču o nekom izvoznom poslu a poslije ga nigdje više ne vidiš. Sudan više nitko i ne spominje, Irak – pušiona, Katar – nikad čuo da su tamo nešto ugovorili. Ima toga još ali mi se ne da više vrpati po netu.

Ingra dobila nove poslove u Iraku i Kataru

New Report

Close