INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve vam je vidljivo iz gornjeg članka, kad jedan građevinar ima 56 milja gubitka i skoči u 3 mjeseca 300-500%, dok INGRA s malom dobiti i Arenom je skoro na dnu, prokleti stock split.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Dobar rast cijene nakon izvješća – gotovo svi drugi su nakon izvješća pali, čak i oni koji su ostavrili dobru dobit, tako da svaka čast


Bitan mi je samo dio JEDNOG ČLANA DRUŠTVA. Taj dia mi ni jasan, a vidin niko nezna.

Nije “jednog” nego “jedinog”. Što hoće reći da je INGRA jedini vlasnik navedenih društava koja su povećali temeljni kapital.

Pošto d.d. ima dioničare društva, d.o.o ima članove društva. Sukladno tome jedini član društva je Ingra d.d. sa 100% udjelom u društvu, i kao jedini član je povećao TK.
Napominjem da je navedeno “jedinog” a ne “jednog”
Nadam se da je sada jasno

Moze jos jednom… Gdje su u FI prikazane obveznice za Laniste?! Radi se o cca. 450 milijuna kuna obveznica. Hvala!


Moze jos jednom… Gdje su u FI prikazane obveznice za Laniste?! Radi se o cca. 450 milijuna kuna obveznica. Hvala!

U financijskom izvješću Laništa d.o.o. vam sve piše. Izvješće imate na RGFI-u, do kojeg možete pristupiti preko sudskog registra ili možete pročitati u prospektu prospekt uvrštenja obveznica Laništa d.o.o.
Da se mučite previše evo vam link

Hvala kolegama, sad mi je jasno, krivo sam pričita.

neće uvijek biti ovako.



Moze jos jednom… Gdje su u FI prikazane obveznice za Laniste?! Radi se o cca. 450 milijuna kuna obveznica. Hvala!

U financijskom izvješću Laništa d.o.o. vam sve piše. Izvješće imate na RGFI-u, do kojeg možete pristupiti preko sudskog registra ili možete pročitati u prospektu prospekt uvrštenja obveznica Laništa d.o.o.
Da se mučite previše evo vam link

[/quote]

Nisam bio dovoljno jasan. Poznajem materiju vezanu uz obveznice Lanista do u detalj. Ono sto mi nije jasno jest to da li Ingra unutar konsolidiranog izvjesca mora negdje prikazati te obveznice s obzirom da je Laniste d.o.o. u 100-postotnom vlasnistvu Ingre? Ako mora ne vidim gdje je to prikazano. Hvala!

10 miliona eura godisnjih poslovnih prihoda ?!!?
samo 85 zaposlenih..

Ajme sta je ostalo od ove firme. 🙁

Gdje je nestao onaj veliki nalog?


Gdje je nestao onaj veliki nalog?

Kolega s obzirom da vam fali vratio sam ga na 4,94. Zadovoljni???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a nisi rekao da ne ide na prodaju prije 17? 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close