INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisan! Davno sam pisa o tome! Samo sam dokupio jos!
Ispod 5.5



Nisam ni ja virova da ce sa 2 doc na 5.5 pa sam ih isto kupova na 2.2
…a da li si prodao na 5,5?

[/quote]kako god bit ce usko grlo na prodaji 🙂

čeka se izvješče u niskom startu….

s obzirom da nije bilo ugovaranja nikakvog posla odavno a samim time ni novih prihoda…. jedino ako je što kapnulo od alžira….

trošak plači i poslovanja je ca 20 000 000 kn…. očekuje se tako i minus…

Netko pokušao izazvati paniku, stavio prije početka 19000 kom na prodaji za 3,50 pa povukao tik prije početka. Nije uspjelo, nitko se nije upecao.


čeka se izvješče u niskom startu….

s obzirom da nije bilo ugovaranja nikakvog posla odavno a samim time ni novih prihoda…. jedino ako je što kapnulo od alžira….

trošak plači i poslovanja je ca 20 000 000 kn…. očekuje se tako i minus…

si vidio izvješće? Nisi pa otkuda takav komentar? Možda se provela racionalizacija možda su smanjeni troškovi kad vidim izvj ćemo svi biti pametniji

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

…evo nas na 4,23…da li je kome tetka javila izvješće?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Izvješće će bit ko i svako drugo, nema tu nekih iznenađenja. Plaćamo dugove prihodima od arene i to je to. Nema nikakvih dodatnih značajnih prihoda i poslova.

hoće li biti kakve dobiti ovdje za 2016.?

Ignore: KressoM, delux


hoće li biti kakve dobiti ovdje za 2016.?

+ 3 768 456 kn
Moje mišljenje

nije sve tako crno

izvješće ne može pokazati ništa novo, vraćanje dugova itd.
nije mi jasna kao neka neizvjesnost, evo mogu reći za sebe, neću niti kupovati niti prodavati nakon izvješća

...


…evo nas na 4,23…da li je kome tetka javila izvješće?…
cek da pukne 4 tvorka..pa da vidis usko grlo..:-)

…sve ispod 30-ak Milja dobiti za 2016. je ništa…ionako sva dobit ode za ranije minuse i pokriće gubitaka…ako i bude 10-11 Milja dobiti to je ništa…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close