INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ 10000

Oko 35 kn.

šteta, činjenica je da se trend poboljšava ali ćemo biti pametniji sutra u 16 31

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Ingra – fina i pristojna. Lagano povratnička i bez velikih očekivanja. Definitivno daje nadu u bolju budućnost.

Nadokupuljuje se u padajućem smjeru i smanjuje prosjek. Znam kako je to i nije previše pametno. Možda je bolja sulucija maknuti se s bida na niže i pustiti da burekmajstori prodaju a vama dobro.

neće uvijek biti ovako.

Uspjeli su zadnjih dana srušit cijenu za 10% sa 30 00 0 komada, a kad raste treba 200 000 komada za 10% gori.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako uspiju ispod 4 kune pogurat onda im stvarno treba čestitat.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Uspjeli su zadnjih dana srušit cijenu za 10% sa 30 00 0 komada, a kad raste treba 200 000 komada za 10% gori.
…o tome pišem već 15 dana…prije nego padne ispod 4kn treba biti mudar i razmisliti kakvi scenariji su se već odigravali…Opi je kupovao na 3,5 a to je još daleko od ove cijene…pa ti vidi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@ filija

Mislim da je pad do 3,5 skoro pa nemoguć, svi su građevinari 300-500% skočili bez ikakvih razloga kao i OPTE itd., ne vjerujem da INGRA može pasti tako nisko jer bi bila skoro na dnu dna.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Janje, evo što je sindikat odlučio, uskoro ide kupovina, sada se cijena ruša


@ filija

Mislim da je pad do 3,5 skoro pa nemoguć, svi su građevinari 300-500% skočili bez ikakvih razloga kao i OPTE itd., ne vjerujem da INGRA može pasti tako nisko jer bi bila skoro na dnu dna.

…nisam ni ja vjerovao da će sa 40 na 20 pa je pala…pa nisam vjerovao da će sa 20 na 10 pa je pala…hoćemo li dalje, što još nisam vjerovao?…a zamisli, bila je 413,xx…tko bi to vjerovao?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nisam ni ja virova da ce sa 2 doc na 5.5 pa sam ih isto kupova na 2.2

Bila je i 440 kn a prije splitanja 65000 kn.


Nisam ni ja virova da ce sa 2 doc na 5.5 pa sam ih isto kupova na 2.2
…a da li si prodao na 5,5?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close