INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ filija

Kolega ja imam dionice koje sam kupio po skoro deseterostruko većoj cijeni


preko 40 kn?

@ 10000

Oko 35 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja znam da bi većina, kao i ja htjela preko noci zgrnuti pare…nekom je i to uspjelo ( do prije mjesec dana mogli ste kupit Ingru po 2,xxkn…a nakon toga prodat čak preko 5,xx ), uglavnom mislim da treba strpljenja na ovoj dionici i sve će doći na svoje…ovo može i do 2 kn, ali može i preko 20 u malo vremena…uglavnom ja ćekam ono drugo čekao sam 3 g čekat ću još 3 ako treba…zato ljudi bez nervoze…2025 je isto tako blizu ( zadnja rata BKS);-)


Ingra d.d. – prijava stjecanja dionica

10.11.2010 15:31:23

Igor Oppenheim, predsjednik Uprave iz INGRA d.d prijavljuje stjecanje 10000 komada dionica Društva temeljem transakcija na Zagrebačkoj burzi d.d. koje čine 0,13 % temeljnog kapitala i daju 0,13% glasova na Glavnoj skupštini.

Nakon navedenog stjecanja posjeduje 772750 komada dionica Društva koje čine 10,30% temeljnog kapitala i daju 10,30% glasova na Glavnoj skupštini.

…da 10 000 kom a gdje je i po koliko kupio preko 700 000 kom?…i još ovih 520 000 po 3,5…odakle sad prosjek preko4…? mislim…imam Ingru ali daaaj…nemojmo pričati bajke…to nije istina i to nesmije proći kao da je…iii previše nas ima Ingru i čekamo da neko kupuje do 5,6 kn, a svi smo unutra…tko će kupovati?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

s400 ,,to je taman razina generalnog propadanja gradjevine 2009-2010 god
neznam dali cemo ikad vidit te razine vise ,nazalost



@ BOSANČEROS
Da činjenica je da INGRA najbolje stoji od svih građevinara s Arenom što se ne vidi na cijeni dionice.

Vidjet će se, bez žurbe. Ni ATPL nitko nije htio na 100, ni DLKV ispod 10, ni IGH na 80, ni Tehniku ispod 300, a onda jednog dana dođe neki baja koji se uhvati digitrona i pokupi jeftino dionice pa postavi leđe na bid pa ti onda tuci po njemu. A cijena svaki dan prema gore, a prodavači grizu nokte i sjećaju se vremena kada su mogli zatući većinu dionica. Ali po svemu sudeći sve je manje takvih dionica, ostala još samo jadna Ingrica kao zadnja kanta za nabijanje.
[/quote]

ovako i ja mislim (bar prvi dio), a ti si to lijepo rekao…potpisujem, potvrđujem…, ko čeka, NE dočeka

…sa zvukom sirene…20 kom za 3% manje crvenila…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

4,52 kn prosjecna cijena. Jedino relevantno.

...

Sta ocekujemo nakon 28.02.


Sta ocekujemo nakon 28.02.

1.3 🙂 i skok cjene,samo dali u plus ili minus,to cemo vidjet.

janje, možemo očekivati ono što sindikat poželi

@mirociro
Kakav sindikat? Ja ne kuzim o cemu Vi to pricate! Kad mi netko samo spomene pojam sindikata dize mi se kosa na glavi.

New Report

Close