INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…namjerno u stečaj…kažnjivo…’…mislite da bi se to vidjelo…a vidi pogreška u dokumentaciji…i niko nezna ko je kriv…pojo vuk magare…dovoljno je stjerat dionicu na stečajnu cijenu…firma će opstat za potrebite…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sto se tice Udruge, istu nacelno podrzavam i njen sam clan.

Ostaje do kraja nejasno na koji ce nacin Udruga djelovati, konkretno. Na koji ce nacin suradjivati sa Upravom, sto ce od iste traziti? Na koji nacin ce obavjestavati svoje clanove? Mailom, na stranicama ili kako god?! O tome za sada ni slova… Traziti od firme da bolje i transparentnije radi zahtjeva i od Udruge jasne smjernice svog djelovanja… Na stranicama http://malidionicariingre.com/ nema nicaga… Za sada… Ako zelite trajnu masovnu podrsku onda dajte svoje smjernice… Nije dovoljno reci mi cemo se boriti za sve dionicare…

Mislim da je najbolja stranica za svakog dionicara Ingre
http://www.zse.hr/
Tam imate sve lijepo napisano i sve novosti mozete lijepo provjeriti.
Vidim da inverter nes spominje nekakav tok kapitala prema Lanistu? Areni?

Ja načelno podržavam rad uprave jer su inače nebi ni uložio novac ( obavili dobar posao u predstečaju, imaju poslova po svim prisutnim tržištima i nadasve kupnja dionica od strane predsjednika )a to što ih je zadesila kriza nije njihova greška ok mogli su se malo bolje zaštititi ali bože moj….ali šta mi ide na živce je njihovo informiranje javnosti…i tu se nadam da će ih udruga malo stisnuti jer trenutni nadzorni ko i da ne postoji…čije interese zastupa Štern i Mesić ( Opijeve ) i kako da ga onda kontroliraju e to netko treba ispraviti pada vidite firmu…

previse pitanja bez odgovora.gradjevinski boom u njemackoj a INGRA nista ne prikazuje u filijali;povecanje temeljnog kapitala u tvrtkama kceri…od kuda;bez ikakve informacije o poslovima zapocetim prije vise godina .nadajmo se da uistinu sudjeluju na vise natjecaja i valjda ce koji upaliti.
Godinama Vas pratim i evo napokon sam se odlucio i ja sudjelovati.imam dosta INGR,OPTE,BPBA,MGMA i PLJK uglavnom sve dionice za hrabre/lude/ulagace

Za sada je Ingra samo Areno-sisaljka i ništa više. To im je valjda vječiti izvor prihoda za plaće i otplatu dugova. Čak i nakon isteka najma 2036 kada predaju ZG Holdingu i RH Arenu za 1 kunu kako stoji u ugovoru, mislim da će i dalje sisati odatle lovu na način da će biti neka generalna adaptacija dvorane jer za 20 godina kada istekne ugovor možete misliti u kakvom će stanju biti objekat i zasigurno će mu trebati face-lifting koji će po običaju opet odraditi Ingra. Zato kažem da im je to vječiti izvor prihoda i najbolji ikada sklopljeni posao. Da li će biti novih poslova to tek treba da se vidi u narednih par mjeseci.
Za sada je očito da niti jedan od fondova ne doživljava ovu firmu ozbiljno nego je od početka krize 2008 god. ovo bilo leglo špekulanata kojih se kroz godine “nakotilo” kao miševa pa više neznaš tko kome prodaje i tko je na kraju uopće koliko zaradio ili izgubio. Čak je nemoguće više ozbiljno ovdje špekulirati jer je močvara postala pretrpana krokodilima koji jedu jedni druge. LP!


Za sada je Ingra samo Areno-sisaljka i ništa više. To im je valjda vječiti izvor prihoda za plaće i otplatu dugova. Čak i nakon isteka najma 2036 kada predaju ZG Holdingu i RH Arenu za 1 kunu kako stoji u ugovoru, mislim da će i dalje sisati odatle lovu na način da će biti neka generalna adaptacija dvorane jer za 20 godina kada istekne ugovor možete misliti u kakvom će stanju biti objekat i zasigurno će mu trebati face-lifting koji će po običaju opet odraditi Ingra. Zato kažem da im je to vječiti izvor prihoda i najbolji ikada sklopljeni posao. Da li će biti novih poslova to tek treba da se vidi u narednih par mjeseci.
Za sada je očito da niti jedan od fondova ne doživljava ovu firmu ozbiljno nego je od početka krize 2008 god. ovo bilo leglo špekulanata kojih se kroz godine "nakotilo" kao miševa pa više neznaš tko kome prodaje i tko je na kraju uopće koliko zaradio ili izgubio. Čak je nemoguće više ozbiljno ovdje špekulirati jer je močvara postala pretrpana krokodilima koji jedu jedni druge. LP!
…dati Arenu za 1Kunu(jednukunu)…??*? od kuda ti to…???ili sam ja pao s kruške???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Za sada je Ingra samo Areno-sisaljka i ništa više. To im je valjda vječiti izvor prihoda za plaće i otplatu dugova. Čak i nakon isteka najma 2036 kada predaju ZG Holdingu i RH Arenu za 1 kunu kako stoji u ugovoru, mislim da će i dalje sisati odatle lovu na način da će biti neka generalna adaptacija dvorane jer za 20 godina kada istekne ugovor možete misliti u kakvom će stanju biti objekat i zasigurno će mu trebati face-lifting koji će po običaju opet odraditi Ingra. Zato kažem da im je to vječiti izvor prihoda i najbolji ikada sklopljeni posao. Da li će biti novih poslova to tek treba da se vidi u narednih par mjeseci.
Za sada je očito da niti jedan od fondova ne doživljava ovu firmu ozbiljno nego je od početka krize 2008 god. ovo bilo leglo špekulanata kojih se kroz godine "nakotilo" kao miševa pa više neznaš tko kome prodaje i tko je na kraju uopće koliko zaradio ili izgubio. Čak je nemoguće više ozbiljno ovdje špekulirati jer je močvara postala pretrpana krokodilima koji jedu jedni druge. LP!
…dati Arenu za 1Kunu(jednukunu)…??*? od kuda ti to…???ili sam ja pao s kruške???…
[/quote]

Ne postoji cijena od 1,00 kn već jedino i isključivo tržišna cijena. Porezni propisi i tablice PU to ne dozvoljavaju.

Stvarno ima neukih i neobrazovanih ljudi na raspravi, što ne čudi s obzirom da mogu kupiti par stotina dionica i baljezgati što ih volja.

Prodajna cijena iznad knjigovodstvene će biti prihod (ostali poslovni).

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Sto se tice Udruge, istu nacelno podrzavam i njen sam clan.

Ostaje do kraja nejasno na koji ce nacin Udruga djelovati, konkretno. Na koji ce nacin suradjivati sa Upravom, sto ce od iste traziti? Na koji nacin ce obavjestavati svoje clanove? Mailom, na stranicama ili kako god?! O tome za sada ni slova… Traziti od firme da bolje i transparentnije radi zahtjeva i od Udruge jasne smjernice svog djelovanja… Na stranicama http://malidionicariingre.com/ nema nicaga… Za sada… Ako zelite trajnu masovnu podrsku onda dajte svoje smjernice… Nije dovoljno reci mi cemo se boriti za sve dionicare…

Transparentnost tvrtke prema dioničarima je u skladu sa zakonskim propisima s obzirom na kotaciju na ZSE.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sve je u skladu sa zakonom. Udruga nema nikakve šanse bilo što zatražiti od Uprave ili NO. Jedino na Skupštini ima neke šanse …ali ona ionako traje nekih 30-tak minuta…

Uzddaj se u Opija i imaš neke šanse jer je majstor zanata a svi ostali laprdaju…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

fortuna@
Vi izgleda ne razumijete Hrvatski jezik. U ugovoru o zakupu Arene jasno piše da po isteku zakupa od strane ZG Holdinga i RH Ingra 2036 godine predaje Arenu u vlasništvo ZG Holdinga odnosno RH za jednu kunu, brojevima; 1,00 KN. I u čemu je tu problem?
Do tada će Ingra temeljem najma Arene uprihoditi po nekim procjenama između 280 i 300 milijuna Eura, računajući i godišnju naknadu za održavanje objekta što spada u nadležnost i dužnost Ingre.

Brzo nam dolazi 28.2 vjerojatno 16:31h

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close