INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imam hipotetsko pitanje za clanove udruge. Recimo da svi mali uclanjeni u udrugu skupa imaju 9,5% dionica. I onda se javi Oppenheim da bi bio clan a on ima 9,53% dionica. Sad on unutar udruge ima vise glasova od vas. Sto se dogadja u tom scenariju?

lp, Crobiz

odgovor vam je vrlo jednostavan
članom udruge mogu biti svi mali dioničari -tj. oni koji ne prelaze prag od 5%, jer u tome i je razlika između velikih i malih dioničara. Ako bi i postoječi član udruge u međuvremenu stekao više od 5% prestaje biti članom udruge automatizmom isto kao i ako proda sve dionice
a što se tiče postotka u udrugu se dosad učlanilo više od navedenog postotka

Kolega @perica222, hvala vam na odgovoru.

Ipak šteta, mislim da bi Oppenheim bio odličan dodatak vašoj udruzi.

Lp

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

BTW je nam možete reći koliko imate dosad glasova? Čisto iz znatiželje.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


BTW je nam možete reći koliko imate dosad glasova? Čisto iz znatiželje.

preko 10 % i skoro svaki dan se javljaju novi članovi

Hvala na informacija i sretno sa daljnjim radom Udruge!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

udruga sigurno bude na 25-30%….. taman na knap s opijem…..

na skupštini udrugari su imali vise od 22%….

Cestitke Udruzi, 10 posto za pocetak nije malo. Nadam se i 25 posto ukoliko Udruga opravda postojanje povecanjem transparentnosti rada firme. Svakako sretno, clan sam!

Ocekivanja od FI? Ja ocekujem pozitivnu nulu, smanjenje duga, prikazivanje obveznica i (za promjenu) objavu u 9 sati ujutro!

Šta je sindikat(udruga) jači to cijena sve više i više pada..

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Udruga nije sindikat već stvarni vlasnici firme (većinski), što će i dokazati na slijedećoj skupštini.

Slažem se udruga nije sindikat…sindikat se brine za pod navodnicima radnička prava bez da ih je briga o firmi i profitu…udruzi vlasnika je bitna firma ili u pravilu profit

Kako ne shvaćate da ukoliko tzv. udruga bude u poziciji ili barem bude naznaka da će odlučivati o poslovnim potezima , da će ovi namjerno stjerati firmu u stečaj, pa zar ne kužite da živite u otpadu od države zvanom Hrvatska.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kako ne shvaćate da ukoliko tzv. udruga bude u poziciji ili barem bude naznaka da će odlučivati o poslovnim potezima , da će ovi namjerno stjerati firmu u stečaj, pa zar ne kužite da živite u otpadu od države zvanom Hrvatska.

Za namjerno stjeranje firme u stečaj se ide u zatvor, za sve postoji odgovornost.
Zar stvarno mislite da novi ljudi nebi znali uspješno upravljati firmom?

New Report

Close