INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

wave
vrlo lako moguće. ako ste pratili kakve se igre igraju desetak dana ovdje….


Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe
…ne smije prodati sam sebi…kažnjivo…odmah bi slijedila reakcija…ehhh da se to smije pa bilo bi manipulacija samo tako…evo novi sa 10 000…do koliko će ovaj put rušiti…bolje se ne nabijajte na bid…uzmi što jeftinije…daće on i na 4,00…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija
to su samo strašila. a na bidu ima nekoliko njegovih naloga. prokušane igre.


Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe

siguran sam da se ovaj princip (sam sebi) na našoj burzi često primjenjuje…, ne samo na ovoj dionici…

kao i da nisu dobili…


Ingra dobije posao a cijena dionice pada, kako to?

Znači ako i slijedeći posao bude ispod 20 milijuna Eura onda smo ubrzo na 3 kune. Nije loše, nije loše, samo tako!

Ma sve bi bilo u redu da Oppenheim nije kupio dionice po 3,5 kuna i to ogromnu količinu, a ovo šta se radi je katastrofa, sve je špekulativno skočilo više stotina postotaka a ovdje se traži od INGRE da ugovara desteke milijuna eura. Firma ima 84 zaposlena , a ne 2000 , a još ima i Arenu i opet nije dovoljno ovim prevarantima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Znači ako i slijedeći posao bude ispod 20 milijuna Eura onda smo ubrzo na 3 kune. Nije loše, nije loše, samo tako!
…vidi VDKT…prije objave posla preko 400kn a nakon objave i ispod 370…i to objava od više desetaka milijuna…a što onda očekivati ovdje kod Ingre gdje burekmajstori vladaju i odlučuju kada će gdje ići…kada vide da nema više šanse za preko 5 kao i do sada ide na 3 i opet će se tu krcati do prilike da otjeraju na 5 i opet iskrcavanje…zar nije taj sistem već godinama ovdje?…pa ko jamio jamio…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Posao je posao, a dobro je i da su se putem twittera oglasili da nisu odgovorni za dokumentaciju.

PSN odradjen vrhunski, Igor kupuje, manji posao je tu. Ceka se jos nesto vece za otklanjanje zadnjih sumlji u oporavak. Bilo bi lijepo i da Ingra sama otkupi malo vlastitih dionica kao sto to sada cini IGH… Ne vidim razloga da to ne naprave dok je cijena relativno mala.

Sto je s Udrugom? Koliko ljudi se uclanilo? Kakve su ambicije i planovi? Gdje je gospodin Kos koji nas je obecao zastupati u NO, a za sada od njega ni traga ni glasa… A ni sjednice NO-a…


Ingra dobije posao a cijena dionice pada, kako to[/u]?

[/quote]zbog ovakvih sudionika volim TK .
to je najljepsa igra .
ingra-laniste-arena (pratit tijek kapitala)



kako doći do telefona kontakt predsjednika udruge, tajnika bilo koga

Udrugu možete kontaktirati na broj 098 679 473 ili na mail
malidionicariingre@gmail.com
kroz koji dan na stranici će biti i statut udruge, a za članstvo u udruzi pošaljite upit na mail i šaljemo vam obrazac za članstvo u udruzi
[/quote]


@brain1
-obavijest o udruzi je bila 13.2. -možete se javiti na gore navedene kontakte
svatko tko je zainteresiran biti članom udruge je dobrodošao -jedino se tako možemo možemo izboriti za prava nas malih dioničara.
svatko tko je poslao mail ili nazvao dobio je odgovor na sva pitanja
sve informacije se mogu dobiti na taj način što se tiče udruge, a ne ovdje na forumu

Imam hipotetsko pitanje za clanove udruge. Recimo da svi mali uclanjeni u udrugu skupa imaju 9,5% dionica. I onda se javi Oppenheim da bi bio clan a on ima 9,53% dionica. Sad on unutar udruge ima vise glasova od vas. Sto se dogadja u tom scenariju?

lp, Crobiz

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close