INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde lijepo svi koji se sprdaju s ovom objavom sutra neka lupe po kupnji do 3,5 kn jer, eto, kakav je to posao. Kada objave posao od 20M€ onda cijena neće biti 5 kn. Ovo je službena obavijest koja mora biti objavljena, neovisno o vrijednosti ugovora.

nije sve tako crno

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/c1ksXe6p3xtuRtt2w8CNkw==.pdf Ja bi reko najbrza reakcija ikad…prekjucer razgovaro s njima

@perica222

Glasnogovornik zna puno lipi stvari ma ne smi reć. Ništa neočekivano. Zato osobno niti ne zovem jer znam što ću dobiti – ljubazno ništa sa smješkom.

Međutim informacije postoje i stvaraju obris vjerojatnosti budućih događaja. Ako znamo da drvo koje zimu preživi (iako naizgled mrtvo) može na proljeće opet dati ploda onda zapravo znamo i što nam je činiti.

Drugim riječima firma je preživjela i aktivna je, a dolaze luda vremena. Jedino pravo pitanje je samo vrijedi li novac više ovdje ili negdje drugdje – e to vam ni direktor ne bi znao odgovoriti čak i da to smije.

Da su ugovorili i 1.000 kn moraju to objaviti. Pa zar netko tko trguje s dionicama, bilo kojim iznosom, to ne zna? Kako su je neki nazivali, stečajuša? Ne bi rekao ….

...

Mislim da nisu trebali pristati na taj posao osim ako ima neka caka pa su morali.

Sigurno se šalite? Tko ovo moze izjaviti molim vas lijepo?
Postoji vam jedna caka? To vam se zove laka lova! Ugovorite posao. I zaradite!


Ajde lijepo svi koji se sprdaju s ovom objavom sutra neka lupe po kupnji do 3,5 kn jer, eto, kakav je to posao. Kada objave posao od 20M€ onda cijena neće biti 5 kn. Ovo je službena obavijest koja mora biti objavljena, neovisno o vrijednosti ugovora.

Mislim koje godine su dobili posao od 20 M€ jako jako davno skoro pa u prošlom stoljeću



Ajde lijepo svi koji se sprdaju s ovom objavom sutra neka lupe po kupnji do 3,5 kn jer, eto, kakav je to posao. Kada objave posao od 20M€ onda cijena neće biti 5 kn. Ovo je službena obavijest koja mora biti objavljena, neovisno o vrijednosti ugovora.

Mislim koje godine su dobili posao od 20 M€ jako jako davno skoro pa u prošlom stoljeću
[/quote]
Očito su neke promjene nastupile i lošije od ovog trenutnog stanja ne može. Posla će biti za sve pa tako i za INGRU. Vi slobodno čekajte veliki posao za ukrcaj.

nije sve tako crno

cijena je omjer vrijednosti dionice, a ona kaže da se udvostručila sa 2,00kn na današnjih 4,8 statistika ne laže a ovo nije nagovor na išta

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

…do 4 niti 13000kom…samo da netko ne odluči otići odavde…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ingra dobije posao a cijena dionice pada, kako to?

…znao sam…blokada…ne gurajte se na bidu…biće izgleda i ispod 4…ovaj što je prosuo 10 000 ima još…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe

New Report

Close