INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imovina investicijskih fondova i dalje raste, neki skočili i 30%


Keš i dalje pristiže ali za sada ne i u ovu dionicu.

…sreća da sam i ja uskočio u neke fondovske dionice…i dalje će rasti…bolje mi je u te dionice koje će rasti a daju i dividendu…a ovde sam izgubio godine i godine i još ništa…ako ovo dobro prodam idem u fondovske dionice u dokup…idemooo vrijedi ingra barem 6…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Malo se prorijedia ask…do neki dan do 5kn 100 000kom a sad jedva 20 000. Jel se to ekipa boji da ne ostanu bez dionoca kad se pocme skidato s aska…
brojanje naloga,,neces se kruha najest od toga 🙁


Malo se prorijedia ask…do neki dan do 5kn 100 000kom a sad jedva 20 000. Jel se to ekipa boji da ne ostanu bez dionoca kad se pocme skidato s aska…
Nažalost i do 4kn je oko 15000 kom.

neće uvijek biti ovako.


Imovina investicijskih fondova i dalje raste, neki skočili i 30%


Keš i dalje pristiže ali za sada ne i u ovu dionicu.

…sreća da sam i ja uskočio u neke fondovske dionice…i dalje će rasti…bolje mi je u te dionice koje će rasti a daju i dividendu…a ovde sam izgubio godine i godine i još ništa…ako ovo dobro prodam idem u fondovske dionice u dokup…idemooo vrijedi ingra barem 6…
[/quote]
Bit će i ovo fondovska dionica ako budu što radili u skoroj budućnosti.

Pitanje je zašto se Igoru tako žurilo da objavi svoju kupnju, odnosno objava je išla isti dan kada je i izvršena kupnja, iako je rok 7 dana. Nisam navikao na takvu ažurnost od strane uprave.

Navikni se.


Pitanje je zašto se Igoru tako žurilo da objavi svoju kupnju, odnosno objava je išla isti dan kada je i izvršena kupnja, iako je rok 7 dana. Nisam navikao na takvu ažurnost od strane uprave.

Materijalne činjenice bitne za objavu. I rokovi prije isteku…

Lock out period je propisan, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/c1ksXe6p3xtuRtt2w8CNkw==.pdf

…hahaha,,,,samo 3 milijuna,,,imal što bolje…
…Ingra i njeni partneri
…pa koliko će im ostati…? 100kuna…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što ako je Ingra dostavila svu ispravnu dokumentaciju a netko od partnera nije (namjerno ili slučajno).
Dali se može vidjeti tko se žalio


Što ako je Ingra dostavila svu ispravnu dokumentaciju a netko od partnera nije (namjerno ili slučajno).
Dali se može vidjeti tko se žalio
…Ingra je nosioc posla i oni su ispunjavali i za sebe i za partnere i nisu napisali sve što treba…no zanimljivo je kao što je neko pisao kako bi da su dobili posao to utjecalo na kupovinu od strane Igora jer bi objava išla u zabranjenom roku?…nije mi tu sve čisto…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

novi ugovor, 3.5 m kn:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/c1ksXe6p3xtuRtt2w8CNkw==.pdf

New Report

Close