INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sada sam spreman i za 5,5 i za 2,5…

prevelik raspon,,,ja znam na koju cijenu nece sigurno ,a ti?

Cekaju da budu na nuli? Ovo ste jako optimisticni. Mislim da bi malo njih danas odbilo 10 kn/dionici.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

imamo 40 novih dioničara u zadnjih dva mjeseca … i to je nesto….


Znaci ovdje imamo 3662 burek majstora sa manje od 4800 kn u dionicama. Bogati. Cak 6,9% firme.

Nemoj biti tako cinićni….

svi oni koji imaju 150, 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200, 1350, 1500 dionica možda su oni koji su kupovali dionice po 20 000 – 60 000 kn… i kasnije dijeljenem dobili brojke gore navedene….

primjer netko je 2007 kupio dvije dionice po cijeni od 60 000 kn…. nakon cijepanja dionice dobio ih je 300 ….

300 dionica posjeduje 180 dionicara…. ako ih je i 10% na takav naćin kupilo dionice… ajme ajme…


Sutra punimo mjesec dana od objave kupnje dionica PU. U tom razdoblju nije smjelo biti objave važnih materijalnih činjenica. Znači li to da ih od sutra možemo očekivati? Udruga formalno započela s radom. Objava rezultata se bliži. Svašta nešto.. Očekivanja?
Iskreno, neznan više šti bi očekiva. Nadam se ko i uvik ali nažalost puno puta me privarilo. Pa vidite vi koliko ima burekdžija sa tisući i manje dionica! Skoro milijun komada! Što li nas čeka, niko nezna samo se nadamo i čekamo, pa što bude. L. N.

neće uvijek biti ovako.

Megido1
Varam li se kad kazem da ste unutra s prosjecnom cijenom od 2.6 do 2.8?
Ili sam zamijenijo post s nekim drugim? Da ne trazim, cisto me zanima!

1000 dionica i manje ima ukupno 3662 dioničara -ili u dionicama 933399 dionica
…ee ovo mi se čini da nije dobro… ako ovi krenu prodavati, a njima gubitak 10-ak % ne predstavlja ništa…sada mi je jasnije kako je toliko padala…previše je ovakvih koji prodaju kad krene nizbrdo…oni imaju skoro milijun dionica…nadam se da neće ući u panik zonu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Znaci ovdje imamo 3662 burek majstora sa manje od 4800 kn u dionicama. Bogati. Cak 6,9% firme.

Nemoj biti tako cinićni….

svi oni koji imaju 150, 300, 450, 600, 750, 900, 1050, 1200, 1350, 1500 dionica možda su oni koji su kupovali dionice po 20 000 – 60 000 kn… i kasnije dijeljenem dobili brojke gore navedene….

primjer netko je 2007 kupio dvije dionice po cijeni od 60 000 kn…. nakon cijepanja dionice dobio ih je 300 ….

300 dionica posjeduje 180 dionicara…. ako ih je i 10% na takav naćin kupilo dionice… ajme ajme…
[/quote]zasto ajme ajme..dugorocni ostaju dugorcni.(ostaje im samo nada)
ostali aktvino sudjeluju u trgovini

Pa i nije to neka velika kolicina koju mali imaju, niti milijun dionica…


Megido1
Varam li se kad kazem da ste unutra s prosjecnom cijenom od 2.6 do 2.8?
Ili sam zamijenijo post s nekim drugim? Da ne trazim, cisto me zanima!
dosta sam kupova u tom rasponu ali mi je prosjek veći, negdje između 4-5.
Jana21 ta teorija da su kupci na 60000 čekali pad do 2kn je čista fantastika. Ne vjerujem da je ostalo takvih.

neće uvijek biti ovako.

U prošlosti je Ingra nekako uvijek u veljači sklapala nove poslove. Valjda se tada zatvaraju natječaji. Do kraja veljače nema još puno.

Ingra dobila nove poslove u Iraku i Kataru

pucanj pa…rasprodaja po kupnji?

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close