INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prije 3 dana sam dobio email da pošaljem podatke za registraciju. Danas šaljem. Nema komentara!



A splasnula euforija. Nije bilo nikakvih vijesti da bi se nadovezale pa sve stalo. Ako ne bude nekog poticaja uskoro, ne bude dobro.
sto trazis vise nakon preko 100% rasta ? kupio na vrhu?
[/quote]…ja sam se opekao puno puta…sada sam veoma oprezan…ovu dionicu vole burekmajstori…a znamo što oni sve mogu napraviti,gore ali i dole…vidi se po trgovanju oprez…ali treba biti i spreman…nikad se nezna gdje će netko potegnuti…sada sam spreman i za 5,5 i za 2,5…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Prije 3 dana sam dobio email da pošaljem podatke za registraciju. Danas šaljem. Nema komentara!

I ja dobio email, šaljem što prije pa da vidimo koliko nas ima.

Sutra punimo mjesec dana od objave kupnje dionica PU. U tom razdoblju nije smjelo biti objave važnih materijalnih činjenica. Znači li to da ih od sutra možemo očekivati? Udruga formalno započela s radom. Objava rezultata se bliži. Svašta nešto.. Očekivanja?

nije sve tako crno

danas sam uzeo knjigu dionica i koliko se može vidjeti ima dosta promjena, a što je najzanimljivije nakon dosta vremena počeli su se pojavljivati skrbnički računi
broj dioničara se blago povećao, i dalje nas ima preko 5000

na promet 45 000 je 4.8 sta bi bilo na 2 000 000

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Perica222
o kojim je brojkama rijec ne racunajuci top10?
Priblizan prosjek broja dionica po dionicaru?

@janje
na koji prosjek broja dionica mislite

Mislio sam da imate uvid u broj dionica po dionicarima.
Tisucu dionica toliko i toliko dionicara.
2000 toliko i toliko…

ukratko
prvih 100 ima ukupno 6820939 dionica -što je recimo oko 50%
1000 dionica i manje ima ukupno 3662 dioničara -ili u dionicama 933399 dionica
više od 10000 dionica ima ukupno 257 dioničara -ili u dionicama 9115528 – ili oko 67 % od ukupnog broja

Hvala. Na to sam mislio!

Znaci ovdje imamo 3662 burek majstora sa manje od 4800 kn u dionicama. Bogati. Cak 6,9% firme.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close