INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako doći do telefona kontakt predsjednika udruge, tajnika bilo koga

dan je pametniji od noći!

…nakon duuuuugo vremena evo i mene…imao sam osobne razloge za neaktivnost na forumu…pozdrav zajednici i moderatorima…čitao sam vas povremeno…zadnjih mjesec dana se puno toga odigralo…moje stanje u dionicama ingre i ostalih se promijenilo… imam još ingre premda sam nešto prodao…zanimljiva je bila kupnja predsjednika uprave od Valmara…neki pišu jedno drugi drugo…moje mišljenje je da je to zbog održavanja položaja a ne zbog budućih poslova…njemu ne trebaju toliko kao nama…ima dovoljno a položaj u ingri mu zasigurava dobra primanja…no nadm se da će ugovoriti i koji posao pa da nam ingra skoči kao nekad sa 4-12 i da se iskrcam do kraja…dugo je držim i zarobljeno mi je dosta love a drugdje sam mogao ponešto i zaraditi u toliko godina….moje pisanje kao ni do sada nije nagovor na prodaju ili kupnju…ja sam se sam zaribao ovdje, nitko mi nije kriv…pozzzz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


kako doći do telefona kontakt predsjednika udruge, tajnika bilo koga

Udrugu možete kontaktirati na broj 098 679 473 ili na mail
malidionicariingre@gmail.com
kroz koji dan na stranici će biti i statut udruge, a za članstvo u udruzi pošaljite upit na mail i šaljemo vam obrazac za članstvo u udruzi

Postoji li mogucnost da se preko stranih medija tj. onih di bi ingra mogla ugovarat poslove, sazna nesto o trenutnim poslovima ili o natjecajima u stranim drzavama.

Netko si jutros pribrojio 5k dionica i lijepo na kavicu otisao… Pametno!

A splasnula euforija. Nije bilo nikakvih vijesti da bi se nadovezale pa sve stalo. Ako ne bude nekog poticaja uskoro, ne bude dobro.

…do 4 kn 15000kom…
…do 5 kn 53 000kom…
…nije mjerilo za nešto ali neka znaju oni koji nemaju dubinu na gledalici…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


A splasnula euforija. Nije bilo nikakvih vijesti da bi se nadovezale pa sve stalo. Ako ne bude nekog poticaja uskoro, ne bude dobro.
…nažalost izgleda da ste u pravu…kupac treba udarit po asku a ne se slagat sa par stotica na ask a onda se neki povlače…to je loš znak kupnji a dobar prodaji…to se ne smije raditi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Gledam danas i sramežljivo ide kupnja, očito na ovoj ludoj burzi ili je opća euforija ili strahovit pad. Šta vam se čini od današnjeg trgovinskog dana???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Gledam danas i sramežljivo ide kupnja, očito na ovoj ludoj burzi ili je opća euforija ili strahovit pad. Šta vam se čini od današnjeg trgovinskog dana???
Ako bi pogledali samo krajnji rezultan, dobar je no kako se trgovalo, koje količine, koliko transakcija, nije mi drago da na takav način raste. Ima boljeg načina rasta. Ovo je labavo. Kratkoročno dobro, dugoročno nevalja. Eto to je moj komentar za danas.

neće uvijek biti ovako.



Gledam danas i sramežljivo ide kupnja, očito na ovoj ludoj burzi ili je opća euforija ili strahovit pad. Šta vam se čini od današnjeg trgovinskog dana???
Ako bi pogledali samo krajnji rezultan, dobar je no kako se trgovalo, koje količine, koliko transakcija, nije mi drago da na takav način raste. Ima boljeg načina rasta. Ovo je labavo. Kratkoročno dobro, dugoročno nevalja. Eto to je moj komentar za danas.
[/quote]
dionica sad nije IN…, kad postane IN, a to često nema veze sa ničim racionalnim (daj bože da i tog bude, tad je katapult), onda će ići kako treba…sjeti se povijesti…ali tad treba biti spreman (čitaj-unutra)


A splasnula euforija. Nije bilo nikakvih vijesti da bi se nadovezale pa sve stalo. Ako ne bude nekog poticaja uskoro, ne bude dobro.
sto trazis vise nakon preko 100% rasta ? kupio na vrhu?

New Report

Close