INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da li su u tromjesečnom izvješću i gdje se nalazili ovi novci za dokapitalizaciju, to je pitanje.
ako nisu odakle je taj novi prihod ili zaduženje za kćerkicu i zašto se to nije prikazalo u prethodnim izvješćima.
da li su postojali neki poslovi koji se nisu mogloi naplatiti redovitim putem ili su naplaćeni prisilno.
sve su to pitanja koja bi se trebala znati jer 108 miliona nije moglo pasti s neba, negdje ih je bilo ili su namaknuti.
ako se budu vi9djeli u izvješću koje predstoji ova dionica ide na deset kuna

dan je pametniji od noći!

Evo ja bi ove do 4,44 a onda zajedno ostatak!


da li su u tromjesečnom izvješću i gdje se nalazili ovi novci za dokapitalizaciju, to je pitanje.
ako nisu odakle je taj novi prihod ili zaduženje za kćerkicu i zašto se to nije prikazalo u prethodnim izvješćima.
da li su postojali neki poslovi koji se nisu mogloi naplatiti redovitim putem ili su naplaćeni prisilno.
sve su to pitanja koja bi se trebala znati jer 108 miliona nije moglo pasti s neba, negdje ih je bilo ili su namaknuti.
ako se budu vi9djeli u izvješću koje predstoji ova dionica ide na deset kuna

Zasto ih to ne pitate na twitteru :D…ako to nije poslovna tajna onda ce vam odgovorit

Ma to je neka greška, pogledajte druge izvore pa ćete vidjeti da je sve po starom. Nemoguće je da se takvo što napravi a ne izvjesti na ZSE jer je to bitno da zna investicijska javnost koja trguje na burzi…

neće uvijek biti ovako.

@wavw 777
nemam twitter, no vi kopirajte i stavite skupa s mojim imenom daću vam ga na PP ako želite
poz

dan je pametniji od noći!


da li su u tromjesečnom izvješću i gdje se nalazili ovi novci za dokapitalizaciju, to je pitanje.
ako nisu odakle je taj novi prihod ili zaduženje za kćerkicu i zašto se to nije prikazalo u prethodnim izvješćima.
da li su postojali neki poslovi koji se nisu mogloi naplatiti redovitim putem ili su naplaćeni prisilno.
sve su to pitanja koja bi se trebala znati jer 108 miliona nije moglo pasti s neba, negdje ih je bilo ili su namaknuti.
ako se budu vi9djeli u izvješću koje predstoji ova dionica ide na deset kuna

Radi se o nematerijalnoj imovini odnosno pravima!
Jedino pravo koje ja vidim to je višegodišnji zakup građevinskih objekata – ARENA.
Obzirom da je izdata obveznica to bi mogla biti razlika između primitaka i izdataka za obveznicu?
Preneseno s matice na tvrtke kćri?


@wavw 777
nemam twitter, no vi kopirajte i stavite skupa s mojim imenom daću vam ga na PP ako želite
poz

pitao sam ih na twitter mnogo stvari, nikada nisam dobio odgovor.

Kad su bili toliko susretljivi na telefonu i odgovorili Vam na sva pitanja, vjerojatno ste ih pitali da li trenutno sudjeluju na kojem većem natječaju i dobili ste odgovor. Vjerojatno iskren.

A kaj se sramite nazvat…ko djeca

Evo bas sam jucer retweeteao poruku od korisnikna Brain023 koji nije bio dobio odg
“@INGRA_ZAGREB Postovanje! Kakva su poslovna ocekivanja za 2017. godinu”

odgovor je stiga:
“INGRA d.d.‏ @INGRA_ZAGREB
@Brain023 Poštovani, svoje upite vezane za odnose s investitorima, molimo da uputite na adresu: ir@ingra.hr Hvala!”

Pa ekipa posaljite ako vas sta zanima…

osim sta netko koci rast na ingre na burzi…. moderator rast postova…

Udruga malih dioničara je registrirana.

nije sve tako crno

New Report

Close