INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zaključak je da je sve po starom i nitko ne izvješćuje o promjenama i planovima u firmi…
zar je bitno ? vidis da lupetaju,,samo da lupetaju,,npr dokap 🙂
[/quote]
e moj kompa. ne vidim što je tu smješno. Ovo je čak što više tužno.Da se bilo tko iz firme obrati dioničarima, pa im kaže rijeć dvije nebi se lupetalo niti nagađalo. Nego moraš guglat , tražiti i izvlačiti informacije sa bog zna kakvih portala. povezivati firme kćeri,povezana društva, pa evo ustanoviti da ingra zajednički servisi traži pomocnog kuhara.-pa odeš na stranice ingre i tu firmu ne nađeš među povezanim društvima. pa na mojposao net, uz objavu oglasa za kuhara sa strane stoji ING-R-RA Industrieservices, INGRA Geschaeftsvereinigung. pa to uguglaš pa ti iskoći da je subjekt ugašen 2014.
pa misliš ima li to uopće veze s ingrom,il slučajno nose isto ime. pa provjeriš adresu sjedišta ,koja za svo troje glasi Alexandera von Humboldta 4b. ….

stvarno Opi izvodi stvari na svoju ruku bez ikakvih obavijesti…. 7. dana prije skupštine 22.8 osniva firme, mjenja temeljni kapital…

#OpiNeces #malisuzajedno #istinunavidjelo #cekamosljedecuskupstinu

Vadimmast, o tome ja govorim od početka, to je glavni problem ove firme…i siguran sam da je situacija u firmi bolja od prezentirane….jer su u vrijeme krize kad je postojala velika vjerojatnost od stečaja non stop bili u novinama i govorili kako je situacija super, a sad ništa šute i kemijaju….tako da sam siguran da je situacija i više nego dobra..i samo će za neko vrijeme to isplivati na vidjelo i onda će se svi čuditi…i naravno neki masno zaraditi…pozzz …ja trenutno samo plivam uz velike ribe, pa ćemo vidjeti di će me to dovesti

01/6102-555…dobar dan ja sam dionicar Ingre i razgovaro bi s nekim iz odnos s javnoscu…i javi ti se ok lik i odgovara na sva pitanja! I sve cete saznat

Zaboravite Kosa…on je obavio razgovor s vama i to je to

Ovo nisam dugo vidio. Otvaranje trgovanja ispod 10 000 kn!

neće uvijek biti ovako.

Nemojte optuživati Opija za netransparentnost.
Pa skoro pa 100% naručitelja koji su privatni a ne javni zahtjeva TAJNOST!Ne može INGA javno isporučivati informacije koje su za nekoga POSLOVNA TAJNA.
AMEN!!!

Činjenica je da je izvršena dokapitalizacija tvrtki- kćeri za 108m kuna a na što to ukazuje – prosudite sami!

Informacija o dokapitalizaciji tvrtki kćeri spada u poslovnu tajnu? Kak da ne.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

S kojim novcem je Ingra dokapitalizirala svoje kćeri firme…. trebalo bi značiti da Ingra više nije u gubitku i da bi mogla početi kupovati svoje dionice.

Sterajte je u pozitivnu ili negativnu blokadu i onda putem ZSE tražite odgovore o dokapitalizaciji?


Sterajte je u pozitivnu ili negativnu blokadu i onda putem ZSE tražite odgovore o dokapitalizaciji?

Ja sam za pocetak u negativnu! Ali prodaja nece…

Cek, sto je sa famoznom Udrugom malih dionicara? Kad krece njen rad? Najavili su najkasnije 60 dana od podnosenja zahtjeva, a koliko mi se cini to je odavno proslo…

Udruga treba imati samo jedan cilj, a to je povecanje transparentnosti! Jednostavno da nam se laicki serviraju informacije, a ne da ovako zakljucujemo sto oni i kako prebacuju, koje firme osnivaju, kako prikazuju ugovor od Arene i sl.

Kad odgovori budu javno dostupni, lakse ce nam biti procjeniti u kojem smjeru Ingra plovi… Potencijala ima…

New Report

Close