INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apolon1212

Zašto se smanjio bid? do 3 manje od 30 000! Da li navlakuša za kupce…?

neće uvijek biti ovako.

I Ingra gradnja je 22.8.2016. dila temeljni kapital s 20.000 na 11.586.600,00 kuna.

Tu se nešto očito kuha! oko 110m kuna u temeljnom kapitalu u manje od 6 mjeseci – odakle i zašto?

To bi nam mogao objasniti naš Kos kojeg smo postavili tamo gdje ima uvid. Da nije bilo nas nebi bio tamo, pa sada bi trebao pojasniti što se događa. Nisu to nikakve povlaštene info već za javnost. No nema ga od kada postade član elitnog društva. Jaaavi seeee ee.

neće uvijek biti ovako.

Opet će iz uprave napisati da nije imalo utjecaja na dioničare…


To bi nam mogao objasniti naš Kos kojeg smo postavili tamo gdje ima uvid. Da nije bilo nas nebi bio tamo, pa sada bi trebao pojasniti što se događa. Nisu to nikakve povlaštene info već za javnost. No nema ga od kada postade član elitnog društva. Jaaavi seeee ee.

pa budite naivni pa i drugi puta dopustite da vas tako navuku i iskoriste.

Jučer čitav dan tema dokapitalizacija.
Danas – NULA.
Iako se vidi da je INGA možda već dokapitalizirana preko tvrtki-kćeri?
I to za preko 108m kuna?



To bi nam mogao objasniti naš Kos kojeg smo postavili tamo gdje ima uvid. Da nije bilo nas nebi bio tamo, pa sada bi trebao pojasniti što se događa. Nisu to nikakve povlaštene info već za javnost. No nema ga od kada postade član elitnog društva. Jaaavi seeee ee.

pa budite naivni pa i drugi puta dopustite da vas tako navuku i iskoriste.
[/quote]Niisam ja naivan i nisam iskorišten. Sve je u najboljem redu, samo sam ja malo pretrčavao cestu gdje nije trebalo.G Kos sigurno radi nešto u tom pravcu, Pomalo.

neće uvijek biti ovako.


Jučer čitav dan tema dokapitalizacija.
Danas – NULA.
Iako se vidi da je INGA možda već dokapitalizirana preko tvrtki-kćeri?
I to za preko 108m kuna?
Zašto nisu objavili iz uprave, ako su to napravili? Nešto mi tu ne štima.

neće uvijek biti ovako.

1. Udjeli (dionice) kod povezanih poduzetnika 1H_104.420.057 3Q_104.440.057

U trećem kvartalu je osnovano INGRA NEKRETNINE d.o.o. i to se vidi – 20.000,00 kuna.
No ne vidi se dokapitalizacija INGRA GRADNJA D.O.O. OD 22.8.2016. – temeljni kapital je s 20.000 na povećan na 11.586.600,00 kuna.
Nema ni u konsolidiranom ni nekonsolidiranom izvješću.
Sve će se ponoviti s INGRA NEKRETNINE d.o.o. i INGRA ZAJEDNIČKI SERVIS d.o.o.

Zaključak???

Zaključak je da je sve po starom i nitko ne izvješćuje o promjenama i planovima u firmi…

Pa decki imate broj tel….pa ga zovite i pitajte…alo gosp. Kos blabla

pepe7


Zaključak je da je sve po starom i nitko ne izvješćuje o promjenama i planovima u firmi…
zar je bitno ? vidis da lupetaju,,samo da lupetaju,,npr dokap 🙂

New Report

Close