INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odluka o eventualnoj dokapitalizaciji je donesena i javno je objavljena na burzi 29.09.2014.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nYW2bylDYbDL9yMbpD5blA==.pdf

Članak 14a. stavak 1. mijenja se tako da glasi: „Ovlašćuje se Uprava Društva da
jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica, uz suglasnost Nadzornog odbora,
poveća uplatom u novcu temeljni kapital Društva, ali najviše s iznosa od 135.452.000,00
kuna za iznos od 67.726.000,00 na iznos od 203.178.000,00 kuna.“

Cijena ne smije biti ispod 10kn, a vjerojatno ce biti i visa ukoliko ce se u igru ukljuciti mirovinski fondovi. Mislim da fondovi ne smiju sudjelovati ako TK je manja od 350 milijuna kuna (ispravite me ako grijesim). I dokapitalizacija je po meni izgledna samo u slucaju da se dobije veliki posao pa da se sa svjezim kapitalom isti lakse izgura…

Ej, pa to je prije 2,5 godina bilo!
Koji sada razlog postoji za dokapitalizaciju – ja tu ne vidim ništa slično.
Svi problemi su solvirani, daleko iza nas.
Imovina generira lovu, a lova na će pogurati dionicu.

Dokap ili ne samo da se ovo pomakne. Iako je dokap nepotreban neznam tko bi po 10 uzeo. Prvo dogurajte cijenu do 10 onda se može o tome.

neće uvijek biti ovako.

Kako je ovo krenulo i kakve sam ja sreće ovo će prije na 2 nego na 10. Samo što sam izašao iz minusa evo ga skoro pa opet.

neće uvijek biti ovako.

Gledam trgovanje i zaključka sam da je INGRA i dalje najgora dionica šta se tiče strukture dioničara. Nije mi jasan onaj tko je prije par dana uzeo stotinjak tisuća komada na 4,5 kuna kako ne brani cijenu, odnosno kako može toliki broj dionica biti prodana u puno većem prosjeku od današnjeg a da je cijena i dalje na ovim razinama. Na drugim dionicama se cijena uvijek stabilizira, ali INGRA je uvijek metla za brisanje poda.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Baš gledam preko 700 000 komada je prodano na cijeni iznad sadašnje prije nekoliko dana. Nevjerovatno

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

kolega
ako nisi primjetio, netko sustavno gura cijenu prema dolje i marljivo skuplja. zar ne vidiš neprestano pojavljivanje velikih i /ili skrivenih H naloga na asku (trenutno ovaj na 4,66 i 4,78) i zatim postavljanje sve niže kako bid slabi. dobro, tu i tamo ga netko razvali, ali recept izgleda funkcionira.



od tih 2,2mil dionica pola je protrgovano u posljednjih 7 dana mislim po prosjeku iznad 4.5kn

Nemojte mislit kolega nego racunajte.U posljednjih 7 dana ne racunajuci jucerasnji je istrgovano 322170 po prosjecnoj cijeni 4,62
[/quote]
ne pravi se pametan, računat ne mogu dok vozim, govorim o 7 radnih dana.
45.059-1
65.308-2
73.201-3
54.735-4
83.867-5
339.411-6
426.296-7
a ti moš računat i prosjek u zadnje 3 godine,ako ti to išta znaći. pozdrav.


Kako je ovo krenulo i kakve sam ja sreće ovo će prije na 2 nego na 10. Samo što sam izašao iz minusa evo ga skoro pa opet.
aktivnije radi ,trava ne raste do neba..



Kako je ovo krenulo i kakve sam ja sreće ovo će prije na 2 nego na 10. Samo što sam izašao iz minusa evo ga skoro pa opet.
aktivnije radi ,trava ne raste do neba..
[/quote]Što želite reći kolega? Da sam trebao prodati ili da trebam kupovati?

neće uvijek biti ovako.


Kako je ovo krenulo i kakve sam ja sreće ovo će prije na 2 nego na 10. Samo što sam izašao iz minusa evo ga skoro pa opet.

Ma daj…….malo optimizma ne škodi zdravlju!
Valjda Uprava zna što je činiti da to dođe na 10!

Koji je razlog osnivanja INGRA NEKRETNINE d.o.o. – Temeljni kapital 86.892.100,00 kuna!
Čekalo se 2017. da se temeljni kapital podigne s 20.000 kuna, valjda da se ne vidi u slijedećem izvješću nego tek u 1Q2017????

INGRA ZAJEDNIČKI SERVIS d.o.o.

Provedba upisa na dan 09.12.2016
Objavljeno dana 10.12.2016
Trgovački sud u Zagrebu objavljuje upis povećanje temeljnog kapitala, promjena odredbi izjave o osnivanju, u Sudski registar proveden kod ovoga suda po rješenju pod poslovnim brojem Tt-16/43544-2 od 9. prosinca 2016. godine, redni broj upisa 5, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 080732431, osobnim identifikacijskim brojem (OIB): 96377606457, pod tvrtkom/nazivom: INGRA ZAJEDNIČKI SERVIS d.o.o. za trgovinu i usluge, sa sjedištem u: Zagreb (Grad Zagreb), Alexandera von Humboldta 4/b:
Temeljni kapital
# 20.000,00 kuna
11.883.700,00 kuna




Kako je ovo krenulo i kakve sam ja sreće ovo će prije na 2 nego na 10. Samo što sam izašao iz minusa evo ga skoro pa opet.
aktivnije radi ,trava ne raste do neba..
[/quote]Što želite reći kolega? Da sam trebao prodati ili da trebam kupovati?
[/quote]i jedno i drugo .

New Report

Close