INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Dokap je neminovan a on neće biti ispod 10 kn, takav je zakon. A onda ide i na burzi po 10 kn. Dovoljan razlog da je Opi kupio onaj paket.

jedino štaje moguć i reverse stock split :)..
iako, ne vidim zašto bi dokap bio nužan..
bez arene, ingra duguje oko 200 miliona kuna, a pitanje je koliko će od toga nestati kad se naplati bolnica u Alžiru… ako ta priča ikad bude gotova..
[/quote]

PIK instrument je 204m kuna?
Koliko INGRA duguje ako se taj dug od 200m kuna anulira s instrumentima osiguranja?
Znači li to da INGA prodaje imovinu po cijeni većoj nego se procjenili za potrebe PIK instrumenta?



roh, čemu panika, postavi svoje na prodaju pa češ vidjet dali ima kupnje
U tome i jeste kvaka. Stavio sam nešto nakon dugo vremena ali baš sada je kupnja stala.
[/quote]
pa čekaj, na 4,8kn ti prodaješ, pa zar ti nisi jedan od najvećih zagovornika ingre?? pa zašto kad će idući tjedan biti već iznad 5kn, čekaš već godinama ne popuštaj sada.

Odakle ovaj dokap sada. Pored toga ako je dokap po 10 pa ko bi lud dokapitalizira ako sad moz uzimat po 3,5-5,5 kuna na tone donica

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Netko tko jako mrzi svoj novac.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Bearg
Kaj se praviš lud. Pa dokap po većoj cijeni od tržišne je uvijek odličan. Zadnji slučaj Ledo….

svako malo netko gukne dokap i onda se dva tri dana ljepite za to ko da je obavijest na zse bila…….

pepe7


Bearg
Kaj se praviš lud. Pa dokap po većoj cijeni od tržišne je uvijek odličan. Zadnji slučaj Ledo….

Zadnji slučaj bio je Podravka

u Zadnja 3 miseca protrgovano 2210677 dionica po prosjecnoj cijeni od 3,2 pionirske cune i ovo je bez Opijevog paketa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

od tih 2,2mil dionica pola je protrgovano u posljednjih 7 dana mislim po prosjeku iznad 4.5kn


od tih 2,2mil dionica pola je protrgovano u posljednjih 7 dana mislim po prosjeku iznad 4.5kn

Nemojte mislit kolega nego racunajte.U posljednjih 7 dana ne racunajuci jucerasnji je istrgovano 322170 po prosjecnoj cijeni 4,62

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Odluka o eventualnoj dokapitalizaciji je donesena i javno je objavljena na burzi 29.09.2014.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nYW2bylDYbDL9yMbpD5blA==.pdf

Članak 14a. stavak 1. mijenja se tako da glasi: „Ovlašćuje se Uprava Društva da
jednokratno ili u više navrata izdavanjem novih dionica, uz suglasnost Nadzornog odbora,
poveća uplatom u novcu temeljni kapital Društva, ali najviše s iznosa od 135.452.000,00
kuna za iznos od 67.726.000,00 na iznos od 203.178.000,00 kuna.“

Cijena ne smije biti ispod 10kn, a vjerojatno ce biti i visa ukoliko ce se u igru ukljuciti mirovinski fondovi. Mislim da fondovi ne smiju sudjelovati ako TK je manja od 350 milijuna kuna (ispravite me ako grijesim). I dokapitalizacija je po meni izgledna samo u slucaju da se dobije veliki posao pa da se sa svjezim kapitalom isti lakse izgura…

bid supalj ka procidaljka. Moze li se unatoc tome reci da sadasnji kupci dokapitaliziraju firmu u po cijene.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close