INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ma daj ova dionica je ziva voznja. Ova zehabncija od 4,5-4,8 moze trajat vjecno.

mislili smo da neće nikada se pomaknuti sa 2,5-3,0….. pa eto malo hop cup…. da sad i bude godinu na 4.5 možda je realno…
[/quote]nije dobro da bude 4,5 godinu dana i vjerovatno neće. Neka bude 10, zašto ne. Ili 2,5. Barem će biti življe na trgovanju.

Ako pobjegne ovaj sa 19000 prazno je do ispod 4. Oprez.

Evo sam se sad uključio i vidim da dobro brane da cijena ne ode gori, bit će da su se prebacili na OPTIMU??

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ako pobjegne ovaj sa 19000 prazno je do ispod 4. Oprez.
Uhh gdje ode? Vraaaatii see eee!Ako krenu burekdžije neće stat do 4.

Ima kakvih poslova?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tko je spominjao ovdje dokap? Kad bi to mogli biti? Onda bi nam se nasa Ingrica uzdigla lijepo i mogla bi ozbiljnim poslovima konkurirati daleko bolje nego sada!



Ako pobjegne ovaj sa 19000 prazno je do ispod 4. Oprez.
Uhh gdje ode? Vraaaatii see eee!Ako krenu burekdžije neće stat do 4.
[/quote]

otišao na 4,60 kn

...

roh, čemu panika, postavi svoje na prodaju pa češ vidjet dali ima kupnje

Dokap je neminovan a on neće biti ispod 10 kn, takav je zakon. A onda ide i na burzi po 10 kn. Dovoljan razlog da je Opi kupio onaj paket.

ako se ovdje poveća broj dionica bilo po 3 ili po 10kn. ode ovo sve u p.m.
da je u top 10 60-70% ajde, al ovako s 20% dionica u top 10. nema smisla.


Dokap je neminovan a on neće biti ispod 10 kn, takav je zakon. A onda ide i na burzi po 10 kn. Dovoljan razlog da je Opi kupio onaj paket.

jedino štaje moguć i reverse stock split :)..
iako, ne vidim zašto bi dokap bio nužan..
bez arene, ingra duguje oko 200 miliona kuna, a pitanje je koliko će od toga nestati kad se naplati bolnica u Alžiru… ako ta priča ikad bude gotova..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


roh, čemu panika, postavi svoje na prodaju pa češ vidjet dali ima kupnje
U tome i jeste kvaka. Stavio sam nešto nakon dugo vremena ali baš sada je kupnja stala.

New Report

Close