INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vadimast
Svaki period je imao svoju cijenu, nisam rekao da nemam kupljenih i po 2,xx ali i po 3 , 4 a bogami i po puno vecim cijenama. Tako da sam danas u dva navrata jutros jos malo prikupio, ne nagovaram ja nikoga niti na sto, ja sam za sebe pisao!

Da je dionica 15-20 kuna pa da se priča o poslovima ali na 4 kune, bespredmetna rasprava

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Gledam 305K dionica na prodaji ali gdje su???

Bolje da nisu ništa po danpingškim cijenama radili, čekanje se isplatilo.

Jedan novi ozbiljan posao i bit ce zanimljivo!
Jesu li garancije jos uvijek problem za dobivanje vecih poslova?

Novinari poslovnog sto se ceka?! Kod gospodina Oppenheima u ured pa neka da objasnjenje zasto je kupio ovaj paket dionica! Nije tema zanemriva…

Posao u Kuvajtu?

Koju “metlicu” uzeti da ovog skrivenog na 4,80 maknem?

Ma daj ova dionica je ziva voznja. Ova zehabncija od 4,5-4,8 moze trajat vjecno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kraj trgovanja uskoro… Pobjeze onaj skriveni sto ne misli prodati! Kako ce prodati kad kupuje!


Ma daj ova dionica je ziva voznja. Ova zehabncija od 4,5-4,8 moze trajat vjecno.

mislili smo da neće nikada se pomaknuti sa 2,5-3,0….. pa eto malo hop cup…. da sad i bude godinu na 4.5 možda je realno…



Ma daj ova dionica je ziva voznja. Ova zehabncija od 4,5-4,8 moze trajat vjecno.

mislili smo da neće nikada se pomaknuti sa 2,5-3,0….. pa eto malo hop cup…. da sad i bude godinu na 4.5 možda je realno…
[/quote]

Svakako odgovara, ako ostane 4.5 ili i padne više će mo dokupit, ako nareste nećemo se žalit!




Ma daj ova dionica je ziva voznja. Ova zehabncija od 4,5-4,8 moze trajat vjecno.

mislili smo da neće nikada se pomaknuti sa 2,5-3,0….. pa eto malo hop cup…. da sad i bude godinu na 4.5 možda je realno…
[/quote]

Svakako odgovara, ako ostane 4.5 ili i padne više će mo dokupit, ako nareste nećemo se žalit!
[/quote]

svi mi dioničari Ingre smo sanjari…. 10 000 dionica je nekoć vrijedilo 4 800 000 kn….

New Report

Close