INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



po meni je book potpuno nebitan podatak
Ispričavam se ako griješim.

ne grijesis.svako malo ce izvirt neki novi sa jos mudrijanja.treba se na to pripremit.tj. oglusit 🙂
[/quote]

Ne treba se vraćati u praprošlost – imamo 3Q2016.
INGRA se vrhunski razdužuje ( puno bolje nego npr. IGH koji je rastao 400% ), dug pada puno brže od ukupne imovine, a i ima prihode osigurane do 2036. godine.


i stampedima gore dole.
to si mogao radit sve 4 godine.od 2-4kn 🙂 vec bi uzeo u % vise nego cekanje..
nemam ingr,,trenutno ili vrlo malo. 🙂
cekamo report 2016


…Postoje zakonski rokovi u kojima se dionice ne smiju kupovati a to je u ovom slučaju mjesec dana od dana stjecanja dionica ne bi se smio dogoditi neki veći ugovor…

Mozes mi reci gdje je ovo propisano?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

crobiz16@
Hm, izgleda nigdje! Zabrana kupnje članova uprave i nadzornog odbora postoji ali samo u vezi FI-a. Po tome ispada da Ingra svoje godišnje FI ove godine neće objaviti sve do 17.03. jer tada ističe rok od 2 mjeseca od Igorovog stjecanja dionica. U suprotnom bi ispalo da krši zakon o suzdržavanju od kupnje najmanje 2 mjeseca prije objave godišnjeg FI.
Stjecanje od strane članova Uprave i Nadzornog odbora Izdavatelja
Izdavatelj je dužan osigurati prijavljivanje Burzi svako stjecanja ili otpuštanja svakog Instrumenta Izdavatelja od strane
članova Uprave i Nadzornog odbora ili upravnog odbora Izdavatelja.
Rok: do 9 sati
narednog
trgovinskog dana
Članak 150., Pravila
Burze
Članovi uprave Izdavatelja i sa njima usko povezane osobe, osobe koje imaju pristup Povlaštenim informacijama koje se
odnose na Izdavatelja (te se nalaze na popisu upućenih osoba) i Članovi nadzornog ili upravnog odbora Izdavatelja i sa njima
usko povezane osobe dužne su se suzdržati od stjecanja i otpuštanja Instrumenata u razdoblju od:
1. 1 (jednog) mjeseca prije objave polugodišnjeg izvještaja i izvještaja za prvi i treći kvartal koji Izdavatelji objavljuju
sukladno odredbama ZTK, i
2. 2 (dva) mjeseca prije objave godišnjeg izvještaja.
http://zse.hr/userdocsimages/Obveze_izdavatelja.pdf

@bananarama, pa zato te i pitam. Ja sam malo provjerio zakon i propise i nisam nasao tu zabranu objavljivanja vijesti nakon stjecanja dionica od strane uprave.

Inace prema objavljenom rasporedu, nerevidirano izvjesce za 4Q ide 28.2. a revidirano godisnje ide 28.4.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/DNCZ3KMkvgbjwJGICCo54A==.pdf

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Još bolje! Znači odmah sutra mogu objaviti taj famozni ugovor bez sankcija! Tko je kriv Valamaru što nije čekao, ionako se oni ne bave ulaganjem u dionice nego turizmom.

@bananarama
Ja sam u petak jos dokupio! A to da je Valamar dugo cekao uopce nije bas tako… i ja bi svoj cijeli paket po njihovoj ponderiranoj cijeni prodao. Toliko o tome. A sva ova naklapanja o godisnjim izvjescima su valjda navlakuse! Ima puno novih koji zele ulagati na burzi i ne bi ih trebalo odmah oguliti!

@ Meg to sto si ti napisao da je Opijeva reakcija na udrugu to sam ja napisao ima tjedan dana, i ako se bolje razmisli upravo je tako….

@ Pongy netko je kupio netko prodao ovisi ciji kut gledati…

@ banarama, ponavljam 3 put, nije Opi sveta krava o kojoj se ne smije govoriti, gospodin je kupio svojim novcem dionice ok. Međutim ako burza, hanfa, odvjetnistvo i ne znam ni ja tko sazna da je Ingra sklopila posao, bila pred sklapanjem posla itd te da je g. Opi imao POVLAŠTENE INFORMACIJE a što je utjecalo na kupnju dionica to nije u redu. Ja nisam taj koji utvrđuje činjenice već ovlaštena tijela pa sviđalo se tebi ne sviđalo

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

dalmatia@
Pa evo sada smo se oko toga složili! Izbacite nam na temelju kojeg zakona će ga “goniti”? Ja takvog članka zakona nigdje ne nađoh iako sam se nagooglao! Što ga nisu progonili kada je na dnevnoj razini gubio milijune kuna na padu cijene dionice. Ugodno proganjanje!

evo pa provedi desetljece citajuci http://www.legalis.hr/

kad se sjetis sam sebe i svojiih izjava otprije poskliznes se pa bolje da ne navijas

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


evo pa provedi desetljece citajuci http://www.legalis.hr/

kad se sjetis sam sebe i svojiih izjava otprije poskliznes se pa bolje da ne navijas


Gomila bezvrijednih stvari. Ne nađoh ni jedan član zakona koji bi se odnosio na navedeno! Imate li nešto konkretnije? Unaprijed zahvaljujem!

Ovaj rast je bio kratkog daha sve dok ne dođu poslovi a doći će i to. Previše je kupaca koji žele u kratkom vremenu zaraditi, ali u stvari svi smo mi tu zbog zarade. Netko više netko manje pa tako i g. Igor. Draže mi je da je svojom lovom kupio dionice nego da ih je dobio od Ingre.
Govorite o budućim poslovima. Dali je moralno ili nije?
S obzirom da vodi tvrtku posao mu je da ih i ugovori što više za dobrobit svih nas.
A što ako izvješće bude loše, a On kupio dionice, znači da je svjesno uložio u negativno poslovanje. Dali će to biti moralno?
Samo nas poslovi mogu dignuti na više razine.

New Report

Close