INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači da je dobro netko napisao ako želiš znati kolika će cijena dionice biti pitaj ekipu od 10 do 30 mjesta…izgleda da su oni kupovali…tko god bili

Da ti od 10 do 30 mjesta su pravi vlasnici Ingre već dugi niz godina. Nevidljivi na stanju ali vidljivi svakodnevno sa nalozima na tržištu.

prebacio se fokus na druge sektore. ipak, malo je pretjerano ovo s 3 kn. koprcamo se do izvjesca oko 4-4.5.

Meni se čini da je Carek navukao cijenu da može prodat što skuplje. Prvo je kupovao sve s prodaje da navuče ostale a onda prodao. I čim je prodao odjednom se promet smanjio.

uhhhh, tone ovo nemilice. Samo da onaj od 78 000 ne poludi i ne lupi po bidu

A sad nitko ne zeli komentirati ovu navlakusu da se za jeftino kupi?

Jedan reverse stock split 1:100 i nestali bi svi problemi ove dionice. Ovo nisu burek majstori nego slanac majstori.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Navlakuše il ne, još uvijek je 50% iznad 3kn što je dobar prinos. Ja ću nadokupiti jedino ako dođe do Opijeve cijene 3,5.

Igh raste, ovo pada?
Book Igh 15 puta manji od cijene dionice, a ovo zajedno s Thnk skoro na pola booka?

I sto se cudis?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Za neupućene, INGR je ove godine, u 3 kvartala, imala prihode od 54 mil. Kn. Jednom davno, kad je ova kompanija bila u punom zamahu, prihodi su bili cca 600 mil. Kn godišnje. Ne sumnjam kako g. Oppenheim vjeruje da će se INGR jednog sunčanog dana izvući iz dugova, no ovu dionicu bih kupio samo da pijem sa g. Oppenheimom kavu u Areni na dnevnoj bazi, i da se dionica trži ispod 1 booka (trenutno se trži na 1.12 booka) p.s. nagađam da kavu s njim piju ovi što mu tepaju “Opi”. 😉

BVPS 6,67 prema mojedionice.com, zadnja cijena 4,5 kn; što daje da je trenutno na 0,67 booka. Od kud vam to da se trži na 1,12 booka?

New Report

Close